Foteliki rowerowe 

Wielu rodziców po pojawieniu się dziecka rezygnuje ze swoich dawnych pasji na rzecz spędzania czasu z brzdącem. Czasami jednak nie trzeba porzucać ulubionego zajęcia - wystarczy znaleźć sposób, by połączyć pasję z rodzicielstwem. Takim właśnie sposobem jest rowerowy fotelik dziecięcy. Foteliki powstały, aby rodzic zawsze mógł zabrać dziecko na przejażdżkę rowerową - czy to na szybką wizytę w sklepie, czy dłuższą wycieczkę poza miasto.

Zakup odpowiedniego fotelika rowerowego nie jest jednak tak prostym zadaniem - trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Po pierwsze, trzeba wybrać model fotelika. Dostępne są dwa: te montowane z przodu i te montowane z tyłu roweru. Po drugie, trzeba dziecko zmierzyć i zważyć, a w wypadku dzieci poniżej pierwszego roku życia dodatkowo skonsultować się z pediatrą. Pozwoli to dobrać fotelik odpowiedni dla dziecka, lub w wypadku modeli z możliwością pełnej konfiguracji poprawnego jego ustawienia. Na koniec pozostaje wybrać wygląd, który będzie odpowiadał zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku.

W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki asortyment fotelików do montażu z przodu, jak i z tyłu roweru. Zapewniamy, że znajdziecie tutaj ładny, wygodny i - co najważniejsze - bezpieczny fotelik rowerowy dla swojej pociechy!

W tej kategorii nie ma produktów

QR code

Menu