Kaski 

Niezależnie od tego czy jeździ się na rowerze, na rolkach czy na deskorolce – odpowiednia ochrona jest czymś, o co należy bezwzględnie zadbać. Przecież nie ma w trakcie jazdy rzeczy ważniejszej, niż bezpieczeństwo.

Dlatego właśnie naszą ofertę wzbogaciliśmy o kaski rowerowe męskie, damskie i dziecięce. Każdy chyba wie, do czego służy kask rowerowy i dlaczego jest to tak ważny element ekwipunku każdego miłośnika jednośladów. Nieważne, jak dobrze się jeździ - w końcu przypadek nie patrzy na czyjeś umiejętności i nie wybiera względem stażu, dlatego nawet najbardziej doświadczony rowerzysta powinien się w niego zaopatrzyć.

Aby każdy mógł wybrać model dla siebie, przygotowaliśmy bogaty wybór kasków rowerowych firmy Kross przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Kaski są w różnych rozmiarach, aby każdy znalazł sztukę idealnie dobraną do swoich potrzeb. Wszystkie są natomiast wygodne i odpowiednio wentylowane - dzięki temu zawsze można czuć się w nich komfortowo, niezależnie od długości trasy czy od temperatury panującej na zewnątrz.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

QR code

Menu