Bagażniki rowerowe 

Bagażniki rowerowe są podstawą, jeżeli jednoślad wykorzystuje się do transportu zakupów lub ekwipunku turystycznego zabranego w długą, turystyczną trasę. Bagażniki występują w kilku wariantach - wybór między nimi powinien zależeć od trzech podstawowych czynników: ile chce się na nim przewozić, jaką ramę posiada rower oraz jakiego jest on rodzaju.

Bagażnik przedni jest ciekawą alternatywą dla koszy rowerowych. Pozwala on na bezpieczne przewożenie sakw, przy czym nie wpływa to negatywnie na sterowność. Jest to rodzaj, który montowany jest bezpośrednio na przednim widelcu. Jako że jest on umieszczony z przodu, można w nim przewozić ograniczone obciążenia.

Bagażnik tylny natomiast jest znanym i lubianym sposobem przewożenia dodatkowego "cargo" przy użyciu jednośladu. Jest kilka wariantów, z jakimi można się spotkać - najbardziej klasyczny jest bagażnik rowerowy montowany do tylnego widelca oraz ramy, ale można spotkać się również z bagażnikami montowanymi do siodła. Tylny bagażnik oferuje znacznie większy udźwig, dlatego będzie on idealny, jeżeli planujecie większe zakupy lub długie, rowerowe wycieczki z dużą ilością ekwipunku.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

QR code

Menu