• Tylko online
  • Brak
Fotelik rowerowy HAMAX Siesta ciemnoszary / pomarańczowa wyściółka + mocowanie
search
  • Fotelik rowerowy HAMAX Siesta ciemnoszary / pomarańczowa wyściółka + mocowanie

Fotelik rowerowy HAMAX Siesta ciemnoszary / pomarańczowa wyściółka + mocowanie

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
358,00 zł
Brak

Informacje o ratach

Fotelik rowerowy z funkcją odchylania o 20 stopni, który zapewnia dziecku komfortowy sen podczas jazdy. Można go zamontować z tyłu roweru, zarówno na bagażniku, jak i na ramie, a jego konstrukcja wyposażona jest w regulowane podpórki na stopy, osłaniające podłokietniki i wyprofilowane oparcie, gwarantujące wygodę malucha. Zatrzaskowe zapięcie oraz szelki, które można obsługiwać jedną ręką, ułatwiają zakładanie i zwiększają bezpieczeństwo. Fotelik jest wyposażony w dodatkowe mocowanie na kluczyk oraz spełnia nową normę EN14344-2022, przeznaczony do przewożenia dzieci o wadze do 22 kg.

Hamax

Regulacja roweru

Aby Twój rower działał prawidłowo, zalecamy wykonanie obowiązkowego przeglądu w odpowiednim czasie: dla rowerów marek Kross, Romet, Le Grand, Author, Dartmoor i Accent około 30 dni od zakupu, dla Meridy po przejechaniu 80 km lub 5 godzin użytkowania. W przypadku pozostałych marek szczegóły można znaleźć na stronie producenta. Z naszego doświadczenia wynika, że warto wykonać przegląd przed upływem połowy podanego czasu lub przebiegu. Brak wykonania obowiązkowego przeglądu może skutkować utratą gwarancji oraz zwiększeniem ryzyka uszkodzeń i niebezpieczeństwa podczas jazdy, a nawet utratę życia.

Wysyłka rowerów w 100% gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy bezpłatnie, w 100% złożone na platformach. Wystarczy rozpakować paczkę i można od razu ruszać. Informacja o takiej opcji jest widoczna przy nazwie produktu.

Wysyłka rowerów

Aby móc cieszyć się rowerem trzeba jedynie założyć przednie koło, dokręcić pedały oraz kierownicę (hamulce oraz przerzutki są już podłączone). W poniektórych rowerach trekkingowych oraz miejskich, oprócz wymienionych czynności trzeba będzie także dokręcić przedni błotnik.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Bezpieczeństwo produktu

Producent Velo sp. z o.o. ul. Pszczyńska 305 44-100 Gliwice Polska office@velo.com.pl +48 (32) 330 67 00

Velo sp. z o.o.

Polska

ul. Pszczyńska 305

44-100 Gliwice

office@velo.com.pl

+48 (32) 330 67 00