Torby / Sakwy 

Ekwipunek, jaki rowerzysta powinien mieć przy sobie podczas jazdy jest dość pokaźny. Podstawowe narzędzia, zapasowe dętki, pompka, zapięcie - wszystko to warto jest mieć zawsze przy sobie. Dlatego torby i sakwy rowerowe szybko stają się akcesorium wręcz niezbędnym w trakcie każdej dłuższej przejażdżki, jak również przydatnym w trakcie jazdy po mieście.

Do jazdy po mieście nie trzeba zabierać całego warsztatu, dlatego wystarczy mała sakwa czy torba rowerowa przyczepiana pod siodłem lub na bocznej ramie. Dzięki niej można w wygodny i bezpieczny sposób przewieźć portfel, a nawet delikatny telefon! Aby zapewnić im ochronę w każdych warunkach, warto jest zaopatrzyć się w wodoodporną sakwę.

Dłuższe wycieczki wymagają już pewnego przygotowania, dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w torbę lub sakwę rowerową, które będą w stanie pomieścić większą ilość przedmiotów. Przy ich wyborze warto zwrócić uwagę przede wszystkim na zamknięcie - powinno być ono wysokiej klasy, by zapobiec wysypaniu się rzeczy w trakcie jazdy po szczególnie wyboistej trasie.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

QR code

Menu