Najpopularniejsze

Rowery Turystyczne - Kross Evado, Trans

Rok 2017 był dla branży rowerowej naprawdę owocny - to wtedy KROSS zaskoczył rynek swoimi wyjątkowymi propozycjami z serii TRANS. To turystyczne rowery, które sprawdzają się na każdej trasie, zarówno podczas kilkunastominutowej jazdy po mieście, jak i przy wielogodzinnym rekreacyjnym przemierzaniu polnych ścieżek. Proponujemy między innymi Kross Trans Artica - podobnie jak w Kross Trans Pacific, zastosowano w nim technologię Full Mudguards - to specjalne, dłuższe niż standardowe, błotniki, które chronią rower przed wodą i błotem. Modele te, wraz z Kross Trans Sander oraz Kross Trans Atlantic, zostały wykonane techniką malowania Powder Coated - dzięki której rowery prezentują się wyjątkowo pod względem wizualnym. Gładka, wytrzymała powłoka jest całkowicie odporna na uszkodzenia mechaniczne! To właśnie najlepsze parametry rowerów z serii TRANS sprawiły, że Klienci docenili propozycje KROSS. Obok wymienionych modeli, popularnością w 2017 roku cieszyły się także Kross Trans Solar oraz Kross trans Global. W naszej ofercie znajdą Państwo także Kross Trans Alp z antypoślizgowymi pedałami oraz Kross Trans Siberian.

Na serii TRANS w roku 2017 producent jednak nie zaprzestał! Na rynku znalazł się także Kross Level r5, jak i rowery EVADO. Kross Evado 1.0 oraz Kross Evado 2.0 to atrakcyjne wizualnie modele z obręczą o podwójnej ściance, która zapewnia im bardzo dobrą wytrzymałość. Te propozycje, podobnie jak Kross Evado 3.0 i Kross Evado 4.0 również są wyposażone w nowoczesne systemy, które zapewniają możliwość szybkiej, efektywnej jazdy po utwardzonych nawierzchniach. Dzięki technologii Disc Brakes, użytkownik może liczyć na bezpieczne hamowanie niezależnie od warunków atmosferycznych. Oferta obejmuje także Kross Evado 5.0, Kross Evado 6.0, zaś tegoroczną serię kończy Kross Evado 7.0.

Mimo iż rok 2017 upłynął pod znakiem firmy KROSS, pozostali producenci również przygotowali ciekawą ofertę dla swoich klientów. ROMET przedstawił między innymi nowe modele z serii GAZELA. To propozycje dla kobiet, którym zależy na komfortowej, ale i bezpiecznej jeździe. Romet Gazela 3 to lekki i wytrzymały model, którego wysokie parametry techniczne zostały zapewnione przez części od sprawdzonego producenta - Shimano.

Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Wszystkie rowery są wyregulowane przez serwisanta, a Klient wraz z produktem otrzymuje książeczkę gwarancyjną z pierwszym przeglądem technicznym.

 • Rowery turystyczne - 2016
  Rowery turystyczne - 2016
 • Rowery turystyczne - 2017
  Rowery turystyczne - 2017
 • Rowery turystyczne - 2018
  Rowery turystyczne - 2018

  Rowery turystyczne od najlepszych producentów - Romet, Kross - doskonale sprawdzają się w jeździe po mieście, jak i w długodystansowych trasach. Najnowsze modele docenią zarówno ci, którzy regularnie podróżują jednośladami, jak i osoby dopiero zaczynające rowerową przygodę.

  ROMET to producent, który już od niemal 50 lat obecny jest na rynku. To marka rozpoznawalna w całym kraju - dlatego każdy, kto poszukuje rowerów o najlepszych parametrach technicznych, doceni propozycje ROMETU na rok 2018. Wśród nich znalazły się rowery WAGANT oraz GAZELA. Romet Wagant 1 to rower trekkingowy o kołach 28 '' z męską ramą. To dobrze zamortyzowany model, który sprawdzi się zarówno podczas krótkich wycieczek, jak i codziennych długich tras. Dostępny jest w kilku różnych wersjach kolorystycznych, podobnie jak Romet Wagant 2. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy (oferta obejmuje również Romet Wagant 3 oraz Romet Wagant 4), każdy z nich został wyregulowany przez naszego serwisanta. Rowery dostarczamy do Klientów wraz z aktualną książeczką gwarancyjną. Technologia Hydroformed Aluminium, zastosowana w Romet Wagant 5 i pozostałych modelach, zapewnia atrakcyjny wygląd rowerów - rury aluminiowe o wyjątkowych kształtach są nie tylko lekkie, ale i wytrzymałe. Romet Wagant 6 posiada dodatkowo system Inner Cable Routing, który zabezpiecza linki i przewody hydrauliczne przez warunkami zewnętrznymi. Jeśli nie jesteś pewny, który z modeli ROMET WAGANT sprawdzi się najlepiej - skontaktuj się z nami, postaramy się doradzić!

  Dla kobiet przygotowaliśmy szeroką ofertę modeli GAZELA.
  Romet Gazela 1 oraz Romet Gazela 2 to podstawowe modele, które doceniło już wiele kobiet kochających podróżować na rowerze. Zapewniają szybką, efektywną, ale i bezpieczną jazdę. Te propozycje, jak i Romet Gazela 3 i Romet Gazela 4 to wytrzymałe, ale przy tym lekkie modele. Lekkość udało się uzyskać, podobnie jak w przypadku Wagant, dzięki specjalnej technologii Hydroformed Aluminium. Lekki stop aluminium 6061 został wykorzystany także w pozostałych modelach (Romet Gazela 4 oraz Romet Gazela 5). To sprawia, że GAZELA jest najlepszym wyborem dla kobiet.

  Obok propozycji od ROMETU, oferujemy również szeroki i atrakcyjny wybór rowerów KROSS. To polski producent, który od 1990 roku dostarcza swoje wyroby do sklepów sportowych w całej Polsce. W roku 2018 przedstawia nam rowery, w których główną rolę odgrywa możliwość szybkiej, przyjemnej jazdy na każdej trasie - zarówno po asfalcie, jak i po leśnych ścieżkach. Kross Evado 8.0, jak i Kross Evado 9.0 to modele, których parametry techniczne mają największy wpływ na komfort jazdy. Brak zbędnego wyposażenia, odpowiednia amortyzacja oraz konstrukcja o sportowej geometrii to największe zalety Evado. Bardzo dobrymi możliwościami odznacza się także seria TRANS, wśród której znajdują się między innymi Kross Trans 1.0 czy Kross Trans 2.0. Części napędu od najlepszego producenta - Shimano - zapewniają wysoki komfort jazdy. Podobnie jak Kross Trans 3.0 i Kross Trans 4.0 to lekkie modele, których waga nie przekracza 18 kg. Ale to nie wszystkie zalety rowerów z serii TRANS. Zarówno wymienione modele, jak i następne - Kross Trans 5.0, Kross Trans 6.0, itd. - posiadają obręcze o podwójnej ściance, które sprawiają, że rowery są wyjątkowo solidne. Nasze propozycje obejmują także Kross Trans 7.0, Kross Trans 8.0, Kross Trans 9.0. Szeroki wybór sprawia, że każdy z Klientów znajdzie tutaj rower, który spełnia wszystkie oczekiwania, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Kross Trans 10.0 oraz Kross Trans 11.0 to modele wieńczące serię TRANS, dostosowane do najbardziej wymagających osób.

  Zarówno rowery turystyczne od firmy KROSS, jak i ROMET, to nowoczesne, stylowe modele o najlepszych parametrach technicznych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Pod każdym modelem podajemy dokładną specyfikację techniczną.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 183 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 183 elementów

QR code

Menu