- Tylko online
Wysyłka w ciągu 24h
Niech żyje przygoda! Uniwersalny rower turystyczny M_Bike T_Bike 9.2 to rower gotowy na trudy wyprawy oraz wyzwania czające się za rogiem, który docenisz także na co dzień. Bez względu na to, gdzie go zabierzesz, ten solidny rower trekkingowy zapewni Ci duży komfort dzięki bogatemu wyposażeniu oraz amortyzowanemu widelcowi. M_Bike T_Bike 9.2, tak jak każdy rower trekkingowy M_Bike, posiada na wyposażeniu mocny bagażnik pod sakwy, stopkę, pełne błotniki, osłonę łańcucha i oświetlenie, abyś nie musiał robić nic więcej, aby bezpiecznie ruszyć w nieznane lub .... codzienną trasę. Nie zwlekaj i ruszaj ku przygodzie!
| WAGA | 16500 |
| ROZMIAR KOŁA | 28 |
| HAMULEC PRZÓD | V-brake Alhonga |
| HAMULEC TYŁ | V-brake Alhonga |
| KASETA | Kaseta Sunrace, 8 biegowa |
| KIEROWNICA | Trekking ALU 600 mm |
| LAŃCUCH | MAYA |
| MANETKA PRZÓD | Shimano ASTEF5002 |
| MANETKA TYŁ | Shimano ASTEF5002 |
| MECHANIZM KORBOWY | Shimano FCTY301C 48/38/28 170mm |
| MOSTEK | ALU 100mm/180mm, regulowany |
| OBRĘCZ PRZÓD | MACH 28", dwuścienne, CNC, 36H |
| OBRĘCZ TYŁ | MACH 28", dwuścienne, CNC, 36H |
| OPONA PRZÓD | CST 700X40C |
| OPONA TYŁ | CST 700X40C |
| OŚWIETLENIE | Bateryjne |
| PIASTA PRZÓD | KT alu Q/R |
| PIASTA TYŁ | KT alu Q/R |
| PRZEŁOŻENIA | 3 X 8 |
| PRZERZUTKA PRZÓD | Shimano AFDTY710 |
| PRZERZUTKA TYŁ | Shimano ACERA |
| SIODŁO | Trekking |
| STERY | Neco |
| SZTYCA | ALU 27,2mm/350mm |
| TYP RAMY | Trekking aluminiowa |
| WIDELEC | Amortyzowany Suntour CR 7V |
| WKŁAD SUPPORTU | 1.37" |
Specyficzne kody
Przykładowo w Twoim rowerze zepsuje się suport. W takim wypadku odbierzemy zepsuty sprzęt dokonamy naprawy i oddamy Ci Twój sprawny rower.
Nadajemy indywidualny numer ramy poprzez grawer oraz zgłaszamy do bazy ebezpieczny.pl.
PRZECINARKA NIE POSIADA TARCZY, GŁĘBOKOŚĆ CIĘCIA 270mm
Husqvarna FILTR POWIETRZA With knob RAIL – niezawodna ochrona silnika
Filtr powietrza kompletny Husqvarna K760 ASSY Spare Part – oryginalna część zamienna do przecinarek Husqvarna K760, K770 oraz ich wersji specjalistycznych. Gwarantuje skuteczną ochronę silnika przed zanieczyszczeniami i niezawodną pracę maszyny.
Tarcza diamentowa Husqvarna VARI-CUT™ S45 z serii Silver to profesjonalne rozwiązanie do cięcia betonu w różnych warunkach. Dzięki dwóm segmentom o zróżnicowanej konstrukcji zapewnia mniejsze drgania, niższy opór i lepsze odprowadzanie szlamu, co przekłada się na czystszą i wydajniejszą pracę.
8 innych produktów w tej samej kategorii: