- Tylko online

Wysyłka w ciągu 24h
W cenie zawarty jest koszt usługi wstępnego przygotowania roweru o wartości 200 zł.
Kolarstwo jest Twoją pasją, jednak do tej pory jedynie kibicowałeś najlepszym zawodnikom przed telewizorem? Czas to zmienić! Jeśli szukasz roweru, który pozwoli Ci rozpocząć przygodę z kolarstwem szosowym, Romet Huragan 1 to idealny wybór. Dzięki temu modelowi poczujesz smak rywalizacji, jaki widziałeś jedynie podczas oglądania wielkich Tourów. Proponowany przez nas sprzęt nadaje się również do rekreacyjnej jazdy po utwardzonych ścieżkach.
Romet Huragan 1 został zrobiony ze stopu aluminium 6061 X-Lite. Dzięki temu jest niezwykle lekki (waży poniżej 10 kg), a do tego sztywny, trwały i odporny na uszkodzenia. Kolejnym jego atutem jest estetyczny design. Wpływa na to nie tylko ciekawy dobór kolorystyki lakierów, lecz również wewnętrzne prowadzenie przewodów. Taka praktyka nie jest częstym przypadkiem w rowerach z tej półki cenowej. Rozwiązanie to sprawia, że Romet Huragan 1 dobrze się prezentuje, żywotność okablowania zostaje wydłużona, a dodatkowo poprawie ulega aerodynamika.
Jeśli szukasz roweru szosowego z niższej półki cenowej, który wyposażony został w wysokiej jakości części, koniecznie musisz sprawdzić Romet Huragan 1. W modelu tym znajduje się widelec zrobiony z włókna węglowego. Dzięki temu doskonale radzi sobie z tłumieniem drgań, a to przekłada się na większy komfort jazdy. W rowerze zastosowano napęd Shimano Claris. 16 biegów w konfiguracji 2×8 to gwarancja szerokiego zakresu przełożeń, które spełnią oczekiwania każdego początkującego kolarza. Na uwagę zasługują również obręcze Ryde DP16 i opony Michelin Dynamic Sport 700×25C. W dużym stopniu poprawiają one stabilność i przyczepność w każdych warunkach. Romet Huragan 1 dostępny jest w czterech wariantach, jeśli chodzi o rozmiar ramy – 47 cm, 50 cm, 53 cm oraz 56 cm.
Rodzaj ramy | alu 6061 X-lite |
Rozmiar ramy | 47 cm / 50 cm / 53 cm / 56 cm |
Widelec | Full Carbon Tapered |
Napęd | 16 biegów |
Manetki przód | Shimano Claris ST-R2000 2 speed |
Manetki tył | Shimano Claris ST-R2000 8 speed |
Przerzutka przód | Shimano Claris FD-R2000 |
Przerzutka tył | Shimano Claris FD-R2000 |
Mechanizm korbowy | Shimano Claris R2000 50/34T 165/170 mm |
Hamulec przód | Promax RC-481 aluminiowy |
Hamulec tył | Promax RC-481 aluminiowy |
Opony | Michelin Dynamic Sport 700×25C |
Obręcze | Ryde DP16 |
Piasta przód | aluminiowa |
Piasta tył | aluminiowa |
Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG51 11-28T 8 speed |
Kierownica | Romet aluminiowa 420 mm |
Mostek kierownicy | Romet aluminiowy 90/100/110 mm |
Sztyca | Romet aluminiowa 27,2 mm 300/350/400 mm |
Siodło | Romet Road |
Pedały | FP-971 aluminiowe |
Waga | 9,8 kg |
Specyficzne kody
8 innych produktów w tej samej kategorii: