Obniżka! Kross Starter 2.0 pedały rowerowe

Kross Starter 2.0 pedały rowerowe

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

42,00 zł

-29.9883%

59,99 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Pedały Starter 2.0

Pedały rowerowe to elementy, które tworzą wspólną i trwałą konstrukcję z układem napędowym. To dzięki nim możliwe jest wprawianie jednośladu w ruch, co następuje po przełożeniu energii wytworzonej przez człowieka. Płynny i nieprzerwany transfer mocy możliwy jest wyłącznie w momencie naciskania na pedał.

Cechy charakterystyczne dla pedałów Starter 2.0

Pedały rowerowe Starter 2.0 wykonane zostały z wyjątkowo trwałego, a zarazem bardzo lekkiego aluminium. Posiadają one łożyska kulkowe. Produkt wyróżnia się większymi strefami wiązania, co pozwala na bardziej efektywne pedałowanie. Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilizację podczas jazdy. Dzięki aluminiowej klatce zagwarantowana jest z kolei dobra przyczepność buta. Dość szeroka platforma pedału rowerowego służy znacznej poprawie stabilności stopy na elemencie. Przyczynia się to bowiem do zwiększenia komfortu pracy. Pedały Starter 2.0 wyróżniają się niezawodnością. Pedały te posiadają elementy dodatkowe w postaci odblasku bocznego, który ułatwia dostrzeżenie jednośladu po zmroku.

Użyteczne akcesoria dla kolarzy

Pedały rowerowe to elementy, które powinny współgrać ze stopą i dawać im właściwą przyczepność. Pedały Starter 2.o dedykowane są osobom rozpoczynającym przygodę z kolarstwem.

Komponenty

PRZEZNACZENIE MTB
MATERIAŁ KLATKA - ALUMINIUM, KORPUS - ALUMINIUM, OŚ - STAL BORONOWA 7 MM, TWORZYWO SZTUCZNE
SYSTEM ŁOŻYSK ŚLIZGOWE
WYMIARY PLATFORM 95 X 63 MM
WAGA 278 G / PARA

Napisz opinię

Kross Starter 2.0 pedały rowerowe

Kross Starter 2.0 pedały rowerowe

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot