opona 26" x 1,90 winner

opona Mitas 26" x 1,90 winner

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

36,00 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Opony Winner – wysoka przyczepność na trasie

Opony Winner od firmy Kross to sprawdzona propozycja dla każdego użytkownika jednośladów, który ceni sobie wysoką wytrzymałość produktów i solidność wykonania. Jest to klasyczny artykuł typu semi-slick o niskoprofilowych ząbkach skierowanych do środka opony. Dzięki takiemu rozwiązaniu wzrasta możliwość osiągnięcia większych prędkości. Dodatkowo boczne kostki zapewniają dobrą przyczepność przy zwrotach i jeździe na zakrętach. Konstrukcja charakteryzuje się niskimi oporami toczenia i maksymalną przyczepnością na trasach wyścigowych.

Wytrzymałe opony Winner – produkt polecany przez ekspertów

Bez względu na to, czy na rowerze pokonywane są trasy liczone w dziesiątkach kilometrów, czy rower służy jedynie do coniedzielnych wypadów za miasto, wybór odpowiednich opon jest kluczowy dla bezpiecznej jazdy i komfortu użytkowania. Firma Kross proponuje produkt nieprzeciętny i wytrzymały w użytkowaniu. Zastosowana w trakcie produkcji wysokojakościowa mieszanka gumy gwarantuje wydłużoną żywotność produktu.

Sprawdzone opony do roweru – gwarancja bezpiecznej jazdy

Opony Winner świetnie sprawdzają się na leśnych i polnych drogach. Natomiast specyficznie dobrany wzór części środkowej opony nie przekazuje nadmiernych wibracji w trakcie poruszania się po drogach asfaltowych. To znakomity wybór dla użytkowników, którzy na swoim jednośladzie pragną poczuć pełną swobodę, poruszając się po trasach przeznaczonych typowo dla rowerów górskich. Artykuł wybierany przez rzesze zadowolonych klientów.

Komponenty

ROZMIAR 26" X 1,90 (50-559)
MARKA KROSS
ROZMIAR 26" X 1,90 (50-559)
ZASTOSOWANIE MTB
KONSTRUKCJA CLASSIC
MIESZANKA GUMY BASIC COMPOUND
WERSJA KOLORYSTYCZNA CZARNA
MAKSYMALNE CIŚNIENIE 40 PSI (2,8 BAR)
DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE 86 KG
WAGA 750 G

Napisz opinię

opona Mitas 26" x 1,90 winner

opona Mitas 26" x 1,90 winner

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot