Giant Revolt 2 black diamond 2022
search
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022
  • Giant Revolt 2 black diamond 2022

Giant Revolt 2 black diamond 2024

Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych

Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
5 499,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h
Rozmiar:

Giant Revolt 2 to wszechstronny rower, który doskonale sprawdzi się na różnych nawierzchniach - od gładkich szos, przez szorstkie szutry, aż po nierówne drogi gruntowe. Jego konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zapewnić płynną jazdę i możliwość dostosowania do indywidualnych preferencji kolarza. To prawdziwy kamień milowy w świecie rowerów wielofunkcyjnych, łączący w sobie wytrzymałość i niezawodność roweru górskiego z lekkością i szybkością roweru szosowego. Dzięki temu Giant Revolt 2 jest idealnym towarzyszem zarówno na długie wycieczki poza miasto, jak i krótkie, intensywne treningi.

Giant Revolt 2 - połączenie technologii i komfortu dla każdego kolarza

Rama roweru Giant Revolt 2 została wykonana z lekkiego i wytrzymałego aluminium ALUXX. Ten materiał, znany ze swojej niezawodności i trwałości, zapewnia doskonałe właściwości jezdne, jednocześnie utrzymując niską wagę roweru. Dzięki dłuższemu wysięgowi i obniżonemu środkowi suportu, rower oferuje dodatkową stabilność, co jest niezwykle istotne podczas jazdy w trudnym terenie.

Jednym z kluczowych elementów konstrukcji Giant Revolt 2 jest zastosowany w nim Flip Chip. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia regulację rozstawu osi i prześwitu na opony, co pozwala na dostosowanie roweru do różnych warunków terenowych. Dzięki temu, rower może być łatwo przystosowany do jazdy po gładkiej szosie, szorstkim szutrze czy nierównej drodze gruntowej.

Rower wyposażony jest w kompozytowy widelec Advanced, który skutecznie pochłania wstrząsy i drgania. Dzięki temu, nawet podczas jazdy po nierównej nawierzchni, kolarz może cieszyć się komfortem i płynnością jazdy.

Dodatkowo, kierownica i sztyca D-Fuse działają jako system, który pochłania wstrząsy bez utraty sztywności podczas skręcania, sprintów czy podjeżdżania. To rozwiązanie pozwala na utrzymanie pełnej kontroli nad rowerem, niezależnie od intensywności jazdy i rodzaju terenu.

Wszystko to sprawia, że Giant Revolt 2 to rower, który doskonale sprawdzi się w różnych warunkach, oferując niezrównany komfort jazdy i doskonałe właściwości jezdne.

Giant Revolt 2, wyposażony w sprawdzony i niezawodny system napędowy Shimano Sora 2x9, oferuje szeroki zakres przełożeń. Dzięki temu, niezależnie od tego, czy pokonujesz strome podjazdy, czy zjeżdżasz z górskich szlaków, zawsze znajdziesz odpowiednie przełożenie, które zapewni Ci płynną i efektywną jazdę.

Giant Revolt 2 - idealny wybór dla miłośników różnorodnych tras

Za bezpieczeństwo i precyzyjne zatrzymanie roweru odpowiadają mechaniczne hamulce tarczowe Tektro MD-C550. Ich skuteczność sprawdza się zarówno w trudnych warunkach terenowych, jak i podczas jazdy po gładkiej szosie.

Na kołach roweru zamontowano uniwersalne bezdętkowe opony Giant CrossCut AT 2 o szerokości 38c. Konstrukcja ta zwiększa ich trwałość i odporność na przebicia, a także pozwala na jazdę z niższym ciśnieniem, co z kolei poprawia komfort i przyczepność.

Giant Revolt 2 dostępny jest w kilku rozmiarach (od S do XL), dzięki czemu każdy kolarz, niezależnie od swojej budowy ciała, znajdzie model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Jego orientacyjna waga wynosi 10,4 kg (rozmiar ML), co czyni go lekkim towarzyszem na każdą trasę. Giant Revolt 2 to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie uniwersalność i możliwość dostosowania roweru do własnych potrzeb. To rower, który z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających kolarzy, zarówno na szosie, jak i poza nią.


Kolor
Black Diamond, Sapphire
Rama

Aluminium ALUXX, oś przelotowa 12x142mm, disc, mocowanie osi tylnego koła w systemie flip chip, max. szerokość opony 53mm (w ustawieniu flip chip "long")
Widelec
Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive (1 1/8" x 1 1/4"), oś przelotowa 12mm, disc
Tylny amortyzator
N/A
Kierownica
Giant Contact SL XR Ergo-Control, 31.8mm
Chwyty
Owijka korkowa z warstwą żelu
Wspornik kierownicy
Giant Contact, 8°
Wspornik siodła
Giant D-Fuse, aluminium, 14mm offset
Siodło
Giant Approach
Pedały
Brak
Manetki
Shimano Sora, 2x9
Przerzutka przednia
Shimano Sora
Przerzutka tylna
Shimano Sora, long cage
Hamulce
Tektro MD-C550 mechaniczne, tarcze Giant MPH [P]160mm, [T]160mm
Dzwignie hamulca
Shimano Sora
Kaseta / Wolnobieg
Shimano HG400, 11-34
Łańcuch
KMC X9 ze spinką Missing Link
Mechanizm korbowy
FSA Vero Pro, 32/48
Srodek suportu
kwadrat
Obręcze
zestaw Giant S-X2 Disc
Piasty
zestaw Giant S-X2 Disc
Szprychy
zestaw Giant S-X2 Disc
Opony
Giant CrossCut AT 2, 700x38c, bezdętkowe
Dodatki
Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)

Waga orientacyjna
10,4 kg (rozmiar ML)

Giant
Indeks
2202006116
Typ hamulca
Tarczowy mechaniczny
Rok modelowy
2024
Płeć
Męski
Typ ramy
Aluminium
Typ widelca
Kompozytowy
Rozmiar koła
28"

Specyficzne kody

ean13
4712878763760

Dostawa roweru gotowego do jazdy

Dostawy rowerów firmy Giant i Liv realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni, a dostarczany rower jest już złożony przez nasz serwis.

Obowiązkowy przegląd

Nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Z własnego doświadczenia zalecamy wykonać ten przegląd przed upływem połowy podanego czasu, o ewentualnej opłacie decyduje serwis.

Warunki gwarancji Giant oraz Liv obowiązujące od 5.04.2023

Giant Polska udziela gwarancji wyłącznie na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant/Liv w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:

Gwarancja dożywotnia:

 • udzielana jest na ramę roweru dla pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Przegląd może być dodatkowo płatny, o ewentualnej wysokości opłaty decyduje autoryzowany sprzedawca Giant/Liv. O wysokości opłaty uprawniony z gwarancji zostanie powiadomiony przed przystąpieniem do przeglądu.

Gwarancja na okres 5 lat:

 • udzielana jest na ramę roweru pierwszemu oraz każdemu kolejnemu właścicielowi na okres 5 lat od daty zakupu pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, w przypadku niewykonania pierwszego przeglądu (o którym mowa powyżej) bądź wykonania go po upływie 3 miesięcy od daty zakupu roweru.

Gwarancja na okres 10 lat: 

• udzielana jest na widelce sztywne.

Gwarancja na okres 3 lat: 

• udzielana jest na ramę roweru w modelach przeznaczonych do zjazdów.

Gwarancja na okres 2 lat:

 • udzielana jest na wszystkie pozostałe części, w tym m.in. elementy zawieszenia tylnego i łączniki zawieszenia, z wyłączeniem: części innych marek niż Giant/Liv, widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów niebędących własnością Giant/Liv. Wszystkie części innych marek niż Giant/Liv podlegają wyłącznie gwarancji  udzielonej przez ich oryginalnego producenta, o ile taka została udzielona.

Gwarancja na okres 1 roku:

 • udzielana jest na powłokę lakierniczą i elementy grafiki.

UWAGA: 

Użytkownik nowego roweru Giant/Liv, który chce skorzystać z dożywotniej gwarancji na ramę, z wyjątkiem ram przeznaczonych do zjazdów, zobowiązany jest do wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant/Liv nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru, co musi być potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej. W przypadku niewykonania przeglądu, o którym mowa, bądź wykonania go później niż po 3 miesiącach, obowiązuje gwarancja pięcioletnia. W terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji Giant Polska udzieli uprawnionemu z gwarancji odpowiedzi na reklamację, w której ustosunkuje się do zgłoszonych zastrzeżeń i roszczeń oraz postawionych zarzutów. W odpowiedzi na reklamację Giant Polska wskaże czy zgłoszona reklamacja jest zasadna i zostanie uwzględniona czy też nie zasługuje na uwzględnienie, a następnie uzasadni zajęte stanowisko. Uprawniony z gwarancji może żądać naprawy lub wymiany komponentów, co do których wnosi reklamację z tytułu ich niezgodności z umową.

Giant Polska może dokonać wymiany, gdy uprawniony z gwarancji żąda naprawy lub może dokonać naprawy, gdy uprawniony z gwarancji żąda wymiany, jeżeli doprowadzenie reklamowanego komponentu do zgodności z umową w sposób wybrany przez uprawnionego z gwarancji jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów dla Giant Polska. Jeżeli naprawa i wymiana są niemożliwe lub wymagałyby nadmiernych kosztów dla Giant Polska, może on odmówić doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Przy ocenie nadmierności kosztów Giant Polska uwzględnia wszelkie okoliczności sprawy, w szczególności znaczenie braku zgodności komponentu z umową, wartość komponentu zgodnego z umową oraz nadmierne niedogodności dla uprawnionego z gwarancji powstałe wskutek zmiany sposobu doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Giant Polska dokonuje naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych komponentów (części) na wolne od wad, o tej samej lub większej wartości w terminie do 45 dni (termin podyktowany i uzasadniony koniecznością sprowadzenia części podlegających wymianie) od daty otrzymania reklamacji uwzględniając specyfikę danego komponentu oraz cel, w jakim uprawniony z gwarancji go nabył. Koszty naprawy lub wymiany, w tym w szczególności koszty opłat pocztowych, przewozu, robocizny i materiałów, ponosi Giant Polska.

Uprawniony z gwarancji udostępnia Giant Polska komponenty podlegające naprawie lub wymianie. Giant Polska odbiera od uprawnionego z gwarancji komponenty podlegające naprawie lub wymianie na swój koszt.

Jeżeli komponent, którego jakość jest kwestionowana został zamontowany przed ujawnieniem się braku jego zgodności z umową, Giant Polska demontuje komponent oraz montuje go ponownie po dokonaniu naprawy lub wymiany albo zleca wykonanie tych czynności na swój koszt.

W każdym przypadku gwarancja rozpoczyna swój bieg od daty zakupu roweru.

WYMAGANIA ODNOŚNIE DO MONTAŻU 

Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe rowery oraz ramy zakupione u autoryzowanego sprzedawcy Giant/Liv i przygotowane przez tego sprzedawcę do użytkowania.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

 Cały rower wraz z wyposażeniem nie podlega wymianie lub zwrotowi.

WYŁĄCZENIA GWARANCJI 

Niniejsza gwarancja nie obejmuje: • normalnego zużycia części eksploatacyjnych m.in. takich jak opony, łańcuchy, oświetlenie, baterie, zębatki, klocki i tarcze hamulcowe, linki i przerzutki, gdy nie występują wady materiałowe lub technologiczne; • modyfikacji produktu w stosunku do oryginalnej konstrukcji; • uszkodzeń wynikłych z nieprzestrzegania instrukcji obsługi; • uszkodzeń powłoki lakierniczej wynikających z narażenia roweru na działanie ekstremalnych warunków, także klimatycznych, lub używania go w takich warunkach; • uszkodzeń roweru wywołanych uprawianiem sportów wyczynowych oraz skutków uprawiania takich sportów w postaci wypadków i obrażeń ciała; • korozji będącej wynikiem niewłaściwej konserwacji, eksploatacji lub przechowywania produktu; • niewłaściwej konserwacji, montażu części lub złożenia produktu; • uszkodzeń połączeń gwintowych.

UTRATA GWARANCJI 

Uprawnienia z tytułu gwarancji wygasają w następujących przypadkach: • upływ terminu gwarancji; • niewypełnienie karty gwarancyjnej; • dokonywanie napraw i/lub modyfikacji roweru poza serwisami autoryzowanych sprzedawców firmy Giant/Liv; • nieprzestrzeganie zaleceń Podręcznika Użytkownika, zwłaszcza dotyczących prawidłowej eksploatacji i konserwacji; • używanie roweru niesprawnego lub uszkodzonego, co może doprowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a także do obrażeń ciała użytkownika.

POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej gwarancji powinny być zgłaszane autoryzowanemu sprzedawcy Giant/Liv. Do rozpatrzenia roszczenia z tytułu gwarancji wymagany jest wiarygodny dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą wiązać się z opłatami oraz innymi ograniczeniami. Okres gwarancyjny i szczegółowe postanowienia mogą się różnić w zależności od kraju i/lub od typu roweru. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o braku zgodności towaru z umową oraz przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.