• Brak
Rower górski CANNONDALE Moterra 3 grafitowy
search
  • Rower górski CANNONDALE Moterra 3 grafitowy
  • Rower górski CANNONDALE Moterra 3 grafitowy
  • Rower górski CANNONDALE Moterra 3 grafitowy
  • Rower górski CANNONDALE Moterra 3 grafitowy
  • Rower górski CANNONDALE Moterra 3 grafitowy
  • Rower górski CANNONDALE Moterra 3 grafitowy

Rower górski CANNONDALE Moterra 3 grafitowy

Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych

Darmowa dostawa kurierem 

100 dni na wymianę lub zwrot 

21 157,00 zł

W cenie zawarty jest koszt usługi wstępnego przygotowania roweru o wartości 300 zł

Brak

Moterra ALU 29 Bosch G2 to potężny e-MTB zaprojektowany do najtrudniejszych tras, oferujący 150 mm tylnego skoku i wydajny widelec RockShox Psylo Silver RC, który gwarantuje pełną kontrolę w terenie. Mocny silnik Bosch Performance Line CX połączony z ogromną baterią PowerTube 800 Wh zapewnia imponujący zasięg i natychmiastową reakcję na każdym podjeździe. Trwały napęd Shimano CUES LinkGlide oraz komplet opon Continental Kryptotal tworzą idealny zestaw dla rowerzystów poszukujących maksymalnej przyczepności, wytrzymałości i płynności jazdy w wymagających warunkach.

  • Platforma: Moterra ALU 29 Bosch G2 — nowoczesna baza stworzona do zaawansowanej jazdy górskiej, gwarantująca stabilność i pełne wykorzystanie mocy systemu Bosch.

  • Rama: SmartForm C1 Alloy z 150 mm skoku, geometrią Proportional Response i wewnętrznym prowadzeniem kabli zapewnia maksymalną sztywność, precyzję prowadzenia i wygodne rozmieszczenie baterii.

  • Tylny amortyzator: RockShox Deluxe Select DebonAir+ z regulacją odbicia, oferujący płynne wybieranie nierówności i doskonałe wsparcie na technicznych zjazdach.

  • Widelec: RockShox Psylo Silver RC o skoku 160 mm, z tłumieniem Motion Control i osią 15x110 mm, zapewnia pewność w trudnym terenie.

  • Silnik: Bosch Performance Line CX — najmocniejsza jednostka Bosch do e-MTB, gwarantująca błyskawiczną reakcję i wysoki moment obrotowy.

  • Sterownik: Bosch Purion 200 z czytelnym wyświetlaczem i intuicyjną obsługą.

  • Bateria: Bosch PowerTube 800 Wh — ogromna pojemność zapewniająca długie trasy i intensywne podjazdy bez ograniczeń.

  • Ładowarka: Bosch 4A umożliwia szybkie uzupełnianie energii.

  • Korba: FSA Bosch E-bike z linią łańcucha 55 mm i tarczą 34T, zoptymalizowana pod mocny napęd.

  • Przerzutka tylna: Shimano CUES U6000 LinkGlide — trwała konstrukcja przystosowana do e-MTB, płynna zmiana biegów nawet pod obciążeniem.

  • Manetki: Shimano CUES U6000, 11-biegowe, kompatybilne z systemem LinkGlide.

  • Kaseta: Shimano CUES LG400 11–50, 11-rzędowa, zapewniająca szeroki zakres przełożeń.

  • Łańcuch: Shimano LG500 LinkGlide — wysoce odporny na zużycie w mocnych napędach.

  • Obręcze: WTB ST i30 TCS, tubeless ready, o szerokości wewnętrznej 30 mm dla stabilności opon enduro.

  • Opony: Continental Kryptotal F/R 29x2.4" w mieszance Enduro Soft, oferujące świetną trakcję i kontrolę w wymagającym terenie.

  • Piasty: Shimano TC500 przystosowane do osi 15x110 i 12x148, zapewniające niezawodność i płynność toczenia.

  • Szprychy: Wytrzymałe DT Swiss Champion 2.0.

  • Hamulce: Shimano MT520 z czterotłoczkowymi zaciskami i tarczami 203 mm gwarantują potężną siłę hamowania.

  • Dźwignie hamulcowe: Shimano MT501 dla precyzyjnej modulacji.

  • Kierownica: Cannondale 3 riser 800 mm dla pełnej kontroli i stabilnej pozycji.

  • Mostek: Cannondale 1, 40 mm, o średnicy 35 mm dla sztywnego i responsywnego sterowania.

  • Gripy: Ergonomiczne Cannondale TaperRidge dla komfortowego chwytu.

  • Łożyska sterów: Acros ICR z uszczelnianymi łożyskami, w pełni kompatybilne z wewnętrznym prowadzeniem kabli.

  • Siodło: WTB Silverado Medium — sportowe, wygodne, stworzone do długich tras.

  • Sztyca: Cannondale DownLow Dropper o dużym skoku (150–230 mm w zależności od rozmiaru), gwarantująca swobodę w zjazdach.

  • Dodatki: Zawory tubeless, gotowa instalacja przedniego światła oraz pełna kompatybilność z Bosch PowerMore Range Extender dla dodatkowego zasięgu.

Indeks
C65194U10/OBS
Typ hamulca
Tarczowy hydrauliczny
Płeć
Uniseks
Typ ramy
Aluminium
Typ widelca
Aluminium
Rozmiar koła
28"

Specyficzne kody

ean13
8846039693590

Dobierz do zestawu

Tarcza husqvarna VARI-CUT S45 350 mm

Tarcza diamentowa Husqvarna VARI-CUT™ S45 z serii Silver to profesjonalne rozwiązanie do cięcia betonu w różnych warunkach. Dzięki dwóm segmentom o zróżnicowanej konstrukcji zapewnia mniejsze drgania, niższy opór i lepsze odprowadzanie szlamu, co przekłada się na czystszą i wydajniejszą pracę.

460,99 zł
  • Nowy

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Bezpieczeństwo produktu

Producent ASPIRE SPORTS s.r.o. Jinačovice 514 664 34 Kuřim Czechy aspire@aspire.eu +420 532 199 550