- Brak
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych
| MARKA | SUPERIOR |
| STERY | ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 | ZS56/40, BlockLock 150° ### Head set cover |
| TYP ROWERU | TRADYCYJNY |
| RAMA | Carbon MTB Race Pro SU-01, Advanced Race Geometry, Travel 130 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| ROK PRODUKCJI | 2023 |
| KATEGORIA | MTB FULL-SUSPENSION |
| PODKATEGORIA | TRAIL |
| Rozmiar koła | 29" |
| AMORTYZATOR | RockShox Revelation RC, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 140mm travel |
| TŁUMIK/ DAMPER | RockShox Monarch RT, size 190x51mm ### Bushing body for RockShox |
| MANETKI | SHIMANO DEORE XT SL-M8100 RapidFire Plus, 12-speed |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO XT RD-M8100 Shadow Plus |
| MECHANIZM KORBOWY | SHIMANO XT FC-M8120 Hollowtech II, 34T |
| WKŁAD SUPORTU | SHIMANO BB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm |
| KASETA/ WOLNOBIEG | SHIMANO CS-M8100-12, 10-51T |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| KIEROWNICA | ONE1 Alloy, MTB AL-3712BT, 9° backsweep, 12mm rise, 760mm, 35mm |
| MOSTEK | ONE1 TDS-D622 Alloy, 35mm |
| CHWYTY | ONE1 VLG-1907D2 ### ONE1 VLG-1962-11D2, Lock-On |
| HAMULCE | SHIMANO BL-M8100/BR-M8120, hydraulic disc brake |
| SIODEŁKO | Saddle |
| SZTYCA / DROPER | ONE1 Alloy, MT171, dropper post, 30.9mm |
| OPONY | Schwalbe Nobby Nic Evo Super Ground TL Easy, 29x2.35", ADDIX Speedgrip |
| KOMPLET KÓŁ | DT Swiss M 1900 Spline DB30; 12x148mm, CENTER LOCK, Tubeless ### DT Swiss M 1900 Spline DB30; 15x110mm, CENTER LOCK, Tubeless |
| Dostępność | tak |
Przykładowo w Twoim rowerze zepsuje się suport. W takim wypadku odbierzemy zepsuty sprzęt dokonamy naprawy i oddamy Ci Twój sprawny rower.
Nadajemy indywidualny numer ramy poprzez grawer oraz zgłaszamy do bazy ebezpieczny.pl.
PRZECINARKA NIE POSIADA TARCZY, GŁĘBOKOŚĆ CIĘCIA 270mm
Husqvarna FILTR POWIETRZA With knob RAIL – niezawodna ochrona silnika
Filtr powietrza kompletny Husqvarna K760 ASSY Spare Part – oryginalna część zamienna do przecinarek Husqvarna K760, K770 oraz ich wersji specjalistycznych. Gwarantuje skuteczną ochronę silnika przed zanieczyszczeniami i niezawodną pracę maszyny.
Tarcza diamentowa Husqvarna VARI-CUT™ S45 z serii Silver to profesjonalne rozwiązanie do cięcia betonu w różnych warunkach. Dzięki dwóm segmentom o zróżnicowanej konstrukcji zapewnia mniejsze drgania, niższy opór i lepsze odprowadzanie szlamu, co przekłada się na czystszą i wydajniejszą pracę.
8 innych produktów w tej samej kategorii: