- Brak
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych
| MARKA | SUPERIOR |
| STERY | ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 | ZS56/40, BlockLock 150° ### Head set cover |
| RAMA | Carbon MTB Race Pro SU-01, Advanced Race Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| TYP ROWERU | TRADYCYJNY |
| ROK PRODUKCJI | 2023 |
| PODKATEGORIA | TEAM |
| KATEGORIA | MTB FULL-SUSPENSION |
| Rozmiar koła | 29" |
| AMORTYZATOR | DT Swiss F232 ONE O.D.L., Tapered, 15x110mm axle, remote Lockout, 110mm travel |
| TŁUMIK/ DAMPER | Bushing body for DT Swiss ### DT Swiss R 232 ONE, size 190x45mm |
| MANETKI | SHIMANO XTR SL-M9100 Rapidfire Plus, 12-speed |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO XTR RD-M9100 Shadow Plus |
| MECHANIZM KORBOWY | Race Face NEXT SL, 34T |
| WKŁAD SUPORTU | Race Face BB92, PressFit, shell 41x92mm |
| KASETA/ WOLNOBIEG | SHIMANO CS-M8100-12, 10-51T |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO CN-M8100 |
| KIEROWNICA | ONE1 Carbon, Horizon Bow, 9° backsweep, 7mm rise, 760mm, 31.8mm |
| MOSTEK | ONE1 Race Alloy, 31.8mm, -7° |
| CHWYTY | ONE1 VLG-1907D2 ### ONE1 VLG-1962-11D2, Lock-On |
| HAMULCE | SHIMANO XTR BL-M9100/BR-M9100, hydraulic disc brake ### SHIMANO XTR BL-M9100/BR-M9110, hydraulic disc brake |
| SIODEŁKO | Fizik Terra Argo X5 |
| SZTYCA / DROPER | Crankbrothers Highline 7 dropper post, 30.9mm |
| OPONY | Schwalbe Racing Ralph SnakeSkin TL Easy, 29x2.25", ADDIX Speed, Schwalbe Racing Ray SnakeSkin TL Easy, 29x2.25", ADDIX Speedgrip |
| KOMPLET KÓŁ | DT Swiss XM 1700 Spline DB30; 15x110mm, CENTER LOCK, Tubeless ### DT Swiss XM 1700 Spline DB30; 12x148mm, CENTER LOCK, Tubeless |
| Dostępność | tak |
Przykładowo w Twoim rowerze zepsuje się suport. W takim wypadku odbierzemy zepsuty sprzęt dokonamy naprawy i oddamy Ci Twój sprawny rower.
Nadajemy indywidualny numer ramy poprzez grawer oraz zgłaszamy do bazy ebezpieczny.pl.
PRZECINARKA NIE POSIADA TARCZY, GŁĘBOKOŚĆ CIĘCIA 270mm
Husqvarna FILTR POWIETRZA With knob RAIL – niezawodna ochrona silnika
Filtr powietrza kompletny Husqvarna K760 ASSY Spare Part – oryginalna część zamienna do przecinarek Husqvarna K760, K770 oraz ich wersji specjalistycznych. Gwarantuje skuteczną ochronę silnika przed zanieczyszczeniami i niezawodną pracę maszyny.
Tarcza diamentowa Husqvarna VARI-CUT™ S45 z serii Silver to profesjonalne rozwiązanie do cięcia betonu w różnych warunkach. Dzięki dwóm segmentom o zróżnicowanej konstrukcji zapewnia mniejsze drgania, niższy opór i lepsze odprowadzanie szlamu, co przekłada się na czystszą i wydajniejszą pracę.
8 innych produktów w tej samej kategorii: