- Brak
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych
| STERY | ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 | ZS56/40, BlockLock 150° |
| MARKA | SUPERIOR |
| TYP ROWERU | TRADYCYJNY |
| RAMA | Carbon MTB Race Pro SU-01, Advanced Race Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| BIEGI | 1x12 |
| KATEGORIA | MTB FULL-SUSPENSION |
| PODKATEGORIA | RACE |
| Rozmiar koła | 29" |
| AMORTYZATOR | RockShox Recon Silver RL R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel |
| TŁUMIK/ DAMPER | DT Swiss R 232 ONE, remote Lockout, size 190x45mm ### Bushing body for DT Swiss |
| MANETKI | SHIMANO DEORE SL-M6100-IR RapidFire Plus, 12-speed |
| PRZERZUTKA TYŁ | SHIMANO SLX RD-M7100 Shadow Plus |
| MECHANIZM KORBOWY | SHIMANO FC-MT510, 34T |
| WKŁAD SUPORTU | BB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm |
| KASETA/ WOLNOBIEG | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51T |
| ŁAŃCUCH | SHIMANO CN-M6100 |
| KIEROWNICA | ONE1 Race, Horizon Bow, 9° backsweep, 5mm rise, 760mm, 31.8mm |
| MOSTEK | ONE1 Race Alloy, 31.8mm, -7° |
| CHWYTY | ONE1 VLG-1907D2 ### ONE1 VLG-1962-11D2, Lock-On |
| HAMULCE | SHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake |
| SIODEŁKO | Fizik Terra Aidon X5 |
| PIASTA PRZEDNIA | SHIMANO HB-MT410-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE |
| PIASTA TYLNA | SHIMANO FH-MT410, 32H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE |
| SZTYCA / DROPER | ONE1 Race Alloy, SP 218, 30.9mm |
| OBRĘCZE | Stars J30D, 32H |
| SZPRYCHY | Sapim Leader, Stainless Black |
| OPONY | Schwalbe Racing Ralph Performance, 29x2.25", ADDIX |
| PRZEZNACZENIE (KOBIETY/ MĘŻCZYŹNI) | Unisex |
| Dostępność | tak |
Przykładowo w Twoim rowerze zepsuje się suport. W takim wypadku odbierzemy zepsuty sprzęt dokonamy naprawy i oddamy Ci Twój sprawny rower.
Nadajemy indywidualny numer ramy poprzez grawer oraz zgłaszamy do bazy ebezpieczny.pl.
PRZECINARKA NIE POSIADA TARCZY, GŁĘBOKOŚĆ CIĘCIA 270mm
Husqvarna FILTR POWIETRZA With knob RAIL – niezawodna ochrona silnika
Filtr powietrza kompletny Husqvarna K760 ASSY Spare Part – oryginalna część zamienna do przecinarek Husqvarna K760, K770 oraz ich wersji specjalistycznych. Gwarantuje skuteczną ochronę silnika przed zanieczyszczeniami i niezawodną pracę maszyny.
Tarcza diamentowa Husqvarna VARI-CUT™ S45 z serii Silver to profesjonalne rozwiązanie do cięcia betonu w różnych warunkach. Dzięki dwóm segmentom o zróżnicowanej konstrukcji zapewnia mniejsze drgania, niższy opór i lepsze odprowadzanie szlamu, co przekłada się na czystszą i wydajniejszą pracę.
8 innych produktów w tej samej kategorii: