- Brak
| STERY | ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 | ZS56/40, BlockLock 150° |
| MARKA | SUPERIOR |
| TYP ROWERU | TRADYCYJNY |
| RAMA | Carbon MTB Race Pro SU-01, Advanced Race Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| BIEGI | 1x12 |
| KATEGORIA | MTB FULL-SUSPENSION |
| PODKATEGORIA | TEAM |
| Rozmiar koła | 29" |
| AMORTYZATOR | RockShox SID Ultimate Charger RD R, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 110mm travel |
| TŁUMIK/ DAMPER | Bushing body for RockShox ### RockShox SID Ultimate RO, size 190x45mm |
| MANETKI | SRAM SX Eagle Trigger Shifter, 12-speed |
| PRZERZUTKA TYŁ | SRAM XX1 |
| MECHANIZM KORBOWY | SRAM XX1 Eagle, 34T |
| WKŁAD SUPORTU | SRAM DUB PF MTB92, shell 41x92 mm |
| KASETA/ WOLNOBIEG | SRAM XG, 10-52T |
| ŁAŃCUCH | SRAM X01 Eagle |
| KIEROWNICA | ONE1 Carbon, Horizon Bow, 9° backsweep, 7mm rise, 760mm, 31.8mm |
| MOSTEK | ONE1 Race Alloy, 31.8mm, -7° |
| CHWYTY | ONE1 VLG-1907D2 ### ONE1 VLG-1962-11D2, Lock-On |
| HAMULCE | SHIMANO XTR BL-M9100/BR-M9100, hydraulic disc brake ### SHIMANO XTR BL-M9100/BR-M9110, hydraulic disc brake |
| SIODEŁKO | Fizik Terra Argo X3 |
| SZTYCA / DROPER | SRAM Reverb AXS dropper post, 30.9mm |
| OPONY | Schwalbe Racing Ray Evo LiteSkin TL Easy SuperRace, 29x2.25", ADDIX Speed, Schwalbe Racing Ralph Evo LiteSkin TL Easy SuperRace, 29x2.25", ADDIX Speed |
| KOMPLET KÓŁ | DT Swiss XRC 1501 Spline DB30; 15x110mm, CENTER LOCK, Tubeless ### DT Swiss XRC 1501 Spline DB30; 12x148mm, Sram XD, CENTER LOCK, Tubeless |
| PRZEZNACZENIE (KOBIETY/ MĘŻCZYŹNI) | Unisex |
| Dostępność | tak |
Przykładowo w Twoim rowerze zepsuje się suport. W takim wypadku odbierzemy zepsuty sprzęt dokonamy naprawy i oddamy Ci Twój sprawny rower.
Nadajemy indywidualny numer ramy poprzez grawer oraz zgłaszamy do bazy ebezpieczny.pl.
PRZECINARKA NIE POSIADA TARCZY, GŁĘBOKOŚĆ CIĘCIA 270mm
Husqvarna FILTR POWIETRZA With knob RAIL – niezawodna ochrona silnika
Filtr powietrza kompletny Husqvarna K760 ASSY Spare Part – oryginalna część zamienna do przecinarek Husqvarna K760, K770 oraz ich wersji specjalistycznych. Gwarantuje skuteczną ochronę silnika przed zanieczyszczeniami i niezawodną pracę maszyny.
Tarcza diamentowa Husqvarna VARI-CUT™ S45 z serii Silver to profesjonalne rozwiązanie do cięcia betonu w różnych warunkach. Dzięki dwóm segmentom o zróżnicowanej konstrukcji zapewnia mniejsze drgania, niższy opór i lepsze odprowadzanie szlamu, co przekłada się na czystszą i wydajniejszą pracę.
8 innych produktów w tej samej kategorii: