Giant stance e+ 2 2022
search
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022
  • Giant stance e+ 2 2022

Giant stance e+ 2 2024

Wysyłka w ciągu 24h

Darmowa dostawa kurierem
100 dni na wymianę lub zwrot
15 897,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h
Rozmiar:

Giant Stance E+ 2 to innowacyjny rower elektryczny górski, który pozwoli Ci na szybką i efektywną jazdę po trudnym terenie. Ten model z kolekcji Giant z roku 2022 został zaprojektowany z myślą o śmiałych rowerzystach, którzy nie boją się wyzwań i chcą przekraczać granice swoich umiejętności. Rower Giant Stance E+ 2 nada się do tego idealnie - to prawdziwy król górskich tras. Doskonale sprawdzi się na singletrackach, ścieżkach enduro i wszędzie tam, gdzie wymagana jest doskonała kontrola i precyzja w prowadzeniu. Konstrukcja roweru opiera się na Technologii Aluxx SL, która zapewnia lekkość, wytrzymałość i sztywność ramy.

Rower elektryczny Giant Stance E+ 2 - wytrzymały i efektywny

Rama roweru to jedna z kluczowych części, która ma wpływ na jego wytrzymałość i wydajność. Nic więc dziwnego, że producenci starają się wykorzystywać najnowsze technologie i materiały w celu zapewnienia jak najlepszych parametrów właśnie tego elementu. W przypadku roweru Giant Stance E+ 2, do wykonania ramy została wykorzystana technologia Aluxx SL, która zapewnia lekkość i sztywność konstrukcji. Dzięki temu rower jest nie tylko wytrzymały, ale zapewnia również efektywną jazdę.

Oprócz jakości ramy, rower Giant Stance E+ 2 posiada również szerokie opony Maxxis Rekon 29x2.4, które są złotym środkiem między trakcją a prędkością na trasie. Zapewniają one doskonałą przyczepność na różnego rodzaju nawierzchniach, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy, jednocześnie umożliwiając utrzymywanie wysokiej prędkości. Szerokie opony wpływają również na komfort użytkowania, dzięki lepszemu tłumieniu wstrząsów.

Rower Giant Stance E+ 2 wyposażony jest również w aplikację Giant E-bike, która umożliwia bieżące monitorowanie przebiegu trasy oraz wyświetlanie danych treningowych i zdrowotnych. Dzięki temu użytkownik może śledzić swoje postępy w treningach oraz na bieżąco kontrolować swoje parametry podczas jazdy na rowerze.

Giant Stance E+ 2 - profesjonalny osprzęt gwarantujący pełną wygodę użytkowania

Silnikiem wspomagającym w modelu Giant Stance E+ 2 jest SyncDrive Sport o momencie obrotowym 70Nm i mocy 250W. Dzięki niemu rower świetnie radzi sobie na dynamicznych podjazdach i szybkich zjazdach w terenie. Giant Stance E+ 2 wyposażono w amortyzatory SR Suntour XCR 34 Air LO-R i RockShox Monarch R o skoku 130mm/120mm, co gwarantuje pełną kontrolę nad sprzętem i absorbuje wstrząsy występujące podczas jazdy.

Precyzyjny napęd Shimano Deore o szerokim zakresie biegów i dokładnym zmieniaczu biegów zapewnia efektywną jazdę i pełną wygodę użytkowania. Hamulce tarczowe Tektro HD-M745 Orion z tarczami o średnicy 203mm/203mm gwarantują doskonałe hamowanie i bezpieczeństwo na trasie. Rower Giant Stance E+ 2 wyposażono również w baterię o pojemności 625 Wh, co pozwala na dłuższą jazdę bez konieczności częstego ładowania.


Silnik
SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
Jednostka sterująca
RideControl Dash, kolorowy LCD
Panel sterujący
RideControl Dash, kolorowy LCD
Akumulator
EnergyPak Smart 625Wh
Rozmiary
S, M, L, XL
Kolor
Amber Glow
Rama
Aluminium ALUXX, zawieszenie FlexPoint 120mm, 141mm Boost QR, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
Widelec
SR Suntour XCR 34 Air LO-R, skok 130mm, rura sterowa 1½ - 1⅛", blokada, oś przelotowa 110x15mm
Tylny amortyzator
RockShox Monarch R, High Volume, 184x44mm, custom tuned
Kierownica
Giant Connect TR Riser 31.8
Chwyty
Giant Tactal single lock-on
Wspornik kierownicy
Giant Contact
Wspornik siodła
Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
Siodło
Giant Sport
Pedały
platformowe, aluminiowe
Manetki
Shimano Deore, 10-speed LinkGlide
Przerzutka tylna
Shimano Deore, 10-speed, Shadow+ LinkGlide
Hamulce
Tektro HD-M745 Orion, 4-tłoczkowe, tarczowe hydrauliczne, 203mm
Dzwignie hamulca
Tektro HD-M745 Orion
Kaseta / Wolnobieg
Shimano CS-LG600-10, 11-43T, 10-speed LinkGlide
Łańcuch
Shimano, CN-LG500, 9/10/11speed for LinkGlide
Mechanizm korbowy
Kute aluminium, minimal Q-factor, tarcza 36T stalowa Direct Mount(S:160, M/L:165, XL:170)
Srodek suportu
-
Obręcze
Giant AM 29", Tubeless ready, 30mm wew. szerokości
Piasty
Giant eTracker Sport, [P] oś przelotowa 15mm [T] 141 QR
Szprychy
Stal nierdzewna
Opony
Maxxis Rekon 29x2.4" zwijane, 60tpi, EXO, Tubeless Ready
Dodatki
EnergyPak 4A Smart Compact
Oświetlenie
-
Bagażnik
-
Waga orientacyjna
24,72 kg (rozmiar M)

Giant
Indeks
2203338107
Typ hamulca
Tarczowy hydrauliczny
Rok modelowy
2024
Płeć
Uniseks
Typ ramy
Aluminium
Typ widelca
Aluminium

Specyficzne kody

ean13
4712878752689

Dostawa roweru gotowego do jazdy

Dostawy rowerów firmy Giant i Liv realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni, a dostarczany rower jest już złożony przez nasz serwis.

Obowiązkowy przegląd

Nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Z własnego doświadczenia zalecamy wykonać ten przegląd przed upływem połowy podanego czasu, o ewentualnej opłacie decyduje serwis.

Warunki gwarancji Giant oraz Liv obowiązujące od 5.04.2023

Giant Polska udziela gwarancji wyłącznie na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant/Liv w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:

Gwarancja dożywotnia:

 • udzielana jest na ramę roweru dla pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Przegląd może być dodatkowo płatny, o ewentualnej wysokości opłaty decyduje autoryzowany sprzedawca Giant/Liv. O wysokości opłaty uprawniony z gwarancji zostanie powiadomiony przed przystąpieniem do przeglądu.

Gwarancja na okres 5 lat:

 • udzielana jest na ramę roweru pierwszemu oraz każdemu kolejnemu właścicielowi na okres 5 lat od daty zakupu pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, w przypadku niewykonania pierwszego przeglądu (o którym mowa powyżej) bądź wykonania go po upływie 3 miesięcy od daty zakupu roweru.

Gwarancja na okres 10 lat: 

• udzielana jest na widelce sztywne.

Gwarancja na okres 3 lat: 

• udzielana jest na ramę roweru w modelach przeznaczonych do zjazdów.

Gwarancja na okres 2 lat:

 • udzielana jest na wszystkie pozostałe części, w tym m.in. elementy zawieszenia tylnego i łączniki zawieszenia, z wyłączeniem: części innych marek niż Giant/Liv, widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów niebędących własnością Giant/Liv. Wszystkie części innych marek niż Giant/Liv podlegają wyłącznie gwarancji  udzielonej przez ich oryginalnego producenta, o ile taka została udzielona.

Gwarancja na okres 1 roku:

 • udzielana jest na powłokę lakierniczą i elementy grafiki.

UWAGA: 

Użytkownik nowego roweru Giant/Liv, który chce skorzystać z dożywotniej gwarancji na ramę, z wyjątkiem ram przeznaczonych do zjazdów, zobowiązany jest do wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant/Liv nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru, co musi być potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej. W przypadku niewykonania przeglądu, o którym mowa, bądź wykonania go później niż po 3 miesiącach, obowiązuje gwarancja pięcioletnia. W terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji Giant Polska udzieli uprawnionemu z gwarancji odpowiedzi na reklamację, w której ustosunkuje się do zgłoszonych zastrzeżeń i roszczeń oraz postawionych zarzutów. W odpowiedzi na reklamację Giant Polska wskaże czy zgłoszona reklamacja jest zasadna i zostanie uwzględniona czy też nie zasługuje na uwzględnienie, a następnie uzasadni zajęte stanowisko. Uprawniony z gwarancji może żądać naprawy lub wymiany komponentów, co do których wnosi reklamację z tytułu ich niezgodności z umową.

Giant Polska może dokonać wymiany, gdy uprawniony z gwarancji żąda naprawy lub może dokonać naprawy, gdy uprawniony z gwarancji żąda wymiany, jeżeli doprowadzenie reklamowanego komponentu do zgodności z umową w sposób wybrany przez uprawnionego z gwarancji jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów dla Giant Polska. Jeżeli naprawa i wymiana są niemożliwe lub wymagałyby nadmiernych kosztów dla Giant Polska, może on odmówić doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Przy ocenie nadmierności kosztów Giant Polska uwzględnia wszelkie okoliczności sprawy, w szczególności znaczenie braku zgodności komponentu z umową, wartość komponentu zgodnego z umową oraz nadmierne niedogodności dla uprawnionego z gwarancji powstałe wskutek zmiany sposobu doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Giant Polska dokonuje naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych komponentów (części) na wolne od wad, o tej samej lub większej wartości w terminie do 45 dni (termin podyktowany i uzasadniony koniecznością sprowadzenia części podlegających wymianie) od daty otrzymania reklamacji uwzględniając specyfikę danego komponentu oraz cel, w jakim uprawniony z gwarancji go nabył. Koszty naprawy lub wymiany, w tym w szczególności koszty opłat pocztowych, przewozu, robocizny i materiałów, ponosi Giant Polska.

Uprawniony z gwarancji udostępnia Giant Polska komponenty podlegające naprawie lub wymianie. Giant Polska odbiera od uprawnionego z gwarancji komponenty podlegające naprawie lub wymianie na swój koszt.

Jeżeli komponent, którego jakość jest kwestionowana został zamontowany przed ujawnieniem się braku jego zgodności z umową, Giant Polska demontuje komponent oraz montuje go ponownie po dokonaniu naprawy lub wymiany albo zleca wykonanie tych czynności na swój koszt.

W każdym przypadku gwarancja rozpoczyna swój bieg od daty zakupu roweru.

WYMAGANIA ODNOŚNIE DO MONTAŻU 

Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe rowery oraz ramy zakupione u autoryzowanego sprzedawcy Giant/Liv i przygotowane przez tego sprzedawcę do użytkowania.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

 Cały rower wraz z wyposażeniem nie podlega wymianie lub zwrotowi.

WYŁĄCZENIA GWARANCJI 

Niniejsza gwarancja nie obejmuje: • normalnego zużycia części eksploatacyjnych m.in. takich jak opony, łańcuchy, oświetlenie, baterie, zębatki, klocki i tarcze hamulcowe, linki i przerzutki, gdy nie występują wady materiałowe lub technologiczne; • modyfikacji produktu w stosunku do oryginalnej konstrukcji; • uszkodzeń wynikłych z nieprzestrzegania instrukcji obsługi; • uszkodzeń powłoki lakierniczej wynikających z narażenia roweru na działanie ekstremalnych warunków, także klimatycznych, lub używania go w takich warunkach; • uszkodzeń roweru wywołanych uprawianiem sportów wyczynowych oraz skutków uprawiania takich sportów w postaci wypadków i obrażeń ciała; • korozji będącej wynikiem niewłaściwej konserwacji, eksploatacji lub przechowywania produktu; • niewłaściwej konserwacji, montażu części lub złożenia produktu; • uszkodzeń połączeń gwintowych.

UTRATA GWARANCJI 

Uprawnienia z tytułu gwarancji wygasają w następujących przypadkach: • upływ terminu gwarancji; • niewypełnienie karty gwarancyjnej; • dokonywanie napraw i/lub modyfikacji roweru poza serwisami autoryzowanych sprzedawców firmy Giant/Liv; • nieprzestrzeganie zaleceń Podręcznika Użytkownika, zwłaszcza dotyczących prawidłowej eksploatacji i konserwacji; • używanie roweru niesprawnego lub uszkodzonego, co może doprowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a także do obrażeń ciała użytkownika.

POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej gwarancji powinny być zgłaszane autoryzowanemu sprzedawcy Giant/Liv. Do rozpatrzenia roszczenia z tytułu gwarancji wymagany jest wiarygodny dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą wiązać się z opłatami oraz innymi ograniczeniami. Okres gwarancyjny i szczegółowe postanowienia mogą się różnić w zależności od kraju i/lub od typu roweru. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o braku zgodności towaru z umową oraz przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.