Giant stance e+ 1 niebieski 2022
search
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022
 • Giant stance e+ 1 niebieski 2022

Giant stance e+ 1 niebieski 2024

Wysyłka w ciągu 24h

Darmowa dostawa kurierem
100 dni na wymianę lub zwrot
16 398,20 zł
Wysyłka w ciągu 24h
Rozmiar:

Rower Giant Stance E+ 1 to wyjątkowe połączenie sportowej jazdy i wydajnego wspomagania elektrycznego, które sprawia, że każdy zjazd i podjazd stają się przyjemniejsze. Ta wytrzymała i nowoczesna maszyna została stworzona z myślą o weteranach trailowych oraz początkujących, którzy chcą przyswoić sobie sztukę jazdy w bardziej wymagającym terenie. Jazda rowerem elektrycznym Giant Stance E+ 1 jest niezwykle płynna i intuicyjna dzięki nowoczesnym technologiom i precyzyjnym zmianom biegów. Wspomaganie elektryczne pomaga osiągnąć większą prędkość na równinach i podnieść rower na trudnych podjazdach. Z kolei podczas zjazdów, skomplikowanych technicznie tras i wyboistych ścieżek, amortyzacja i wytrzymała konstrukcja ramy roweru Giant Stance E+ 1 gwarantują pełną kontrolę nad jednośladem.

Giant Stance E+ 1 - wysoka moc nawet przy niskich prędkościach

Silnik SyncDrive Sport to innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o rowerzystach, którzy szukają wszechstronnego systemu dla swojego roweru elektrycznego. W Giant Stance E+ 1 został on zoptymalizowany pod kątem emisji dźwięków i wzbogacony o rozwiązanie Smart Assist z sześcioma czujnikami, zapewniając tym samym płynne i ciche działanie. SyncDrive Sport potrafi precyzyjnie określić moment obrotowy, kadencję, nachylenie podłoża, obroty silnika, przyśpieszenie oraz prędkość, co umożliwia dostosowanie wartości mocy wyjściowej silnika do potrzeb rowerzysty. Dzięki tym funkcjonalnościom użytkownik roweru Giant Stance E+ 1 może liczyć na wysoką moc nawet przy niskich prędkościach, co okaże się szczególnie przydatne podczas stromych podjazdów.

SyncDrive Sport został także zoptymalizowany pod kątem reakcji. Wzrost momentu obrotowego został przyspieszony do 190 ms, co daje rowerzyście poczucie jeszcze większej kontroli nad rowerem. Co więcej, wyższe wspomaganie przy wyższych zakresach kadencji oraz szybszy wzrost momentu obrotowego sprawiają, że napęd roweru Giant Stance E+ 1 wydaje się jeszcze mocniejszy.

Silnik SyncDrive Sport to napęd, który jest nie tylko wydajny i precyzyjny, ale także cichy i ekologiczny. Jego zoptymalizowana konstrukcja minimalizuje emisję dźwięków, co z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort jazdy.

Giant Stance E+ 1 - nowoczesny rower elektryczny dla miłośników górskich wypraw

Giant Stance E+ 1 to innowacyjny rower elektryczny zaprojektowany z myślą o miłośnikach górskich wycieczek. Rama aluminiowa ALUXX z zawieszeniem FlexPoint o skoku 120 mm zapewnia znakomitą kontrolę i wygodę na nierównych terenach. Koła o średnicy 29 cali zwiększają stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Jednym ze szczególnie istotnych elementów roweru Giant Stance E+ 1 jest aplikacja Giant E-bike, która umożliwia monitorowanie treningów i śledzenie indywidualnych postępów. Oprogramowanie to oferuje także funkcję nawigacji, dzięki czemu z łatwością można wyznaczać trasy i odkrywać nowe miejsca. Wszystkie te funkcje pozwolą użytkownikowi na lepsze wykorzystanie potencjału roweru. Zamontowany w rowerze Giant Stance E+ 1 akumulator 625 Wh EnergyPak jest jednym z najmocniejszych na rynku i zapewnia dużą autonomię podczas długich wypraw górskich. Przyciski RideControl umieszczone w kierownicy zapewniają szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcji roweru i swobodnie zmieniać tryby wspomagania. Dzięki temu użytkownik może swobodnie dostosowywać prędkość, poziom trudności oraz poziom wsparcia na każdym etapie górskiej wycieczki.


Silnik
SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
Jednostka sterująca
RideControl Dash, kolorowy LCD
Panel sterujący
RideControl Dash, kolorowy LCD
Akumulator
EnergyPak Smart 625Wh
Kolor
Sapphire
Rama
Aluminium ALUXX, zawieszenie FlexPoint 120mm, 141mm Boost QR, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
Widelec
RockShox Recon Silver RL, skok 130mm, blokada, 110x15mm Boost, Maxle Lite, e-MTB optimized
Tylny amortyzator
RockShox Monarch RT, High Volume, 184x44mm, custom tuned
Kierownica
Giant Connect TR Riser 31.8
Chwyty
Giant Tactal single lock-on
Wspornik kierownicy
Giant Contact
Wspornik siodła
Giant Contact Switch, regulowany, 30,9mm (S:100/M:125/L:150/XL:170)
Siodło
Giant Sport
Pedały
platformowe, aluminiowe
Manetki
Shimano Deore, 12-speed
Przerzutka tylna
Shimano Deore, 12-speed
Hamulce
Tektro HD-M745, 4-tłoczkowe, tarczowe hydrauliczne, 203mm
Dzwignie hamulca
Tektro HD-M745
Kaseta / Wolnobieg
Shimano CS-M6100-12, 10-51T, 12-speed
Łańcuch
KMC e.12 Sport, e-bike optimized
Mechanizm korbowy
Kute aluminium, minimal Q-factor, tarcza 36T stalowa Direct Mount(S:160, M/L:165, XL:170)
Srodek suportu
-
Obręcze
Giant AM 29", Tubeless ready, 30mm wew. szerokości
Piasty
Shimano MT410 Boost / MT401, Center-Lock, [P] 110x15 [T] 141mm QR Micro-Spline Drive Body
Szprychy
Stal nierdzewna
Opony
Maxxis Rekon 29x2.4" zwijane, 60tpi, EXO, Tubeless Ready
Dodatki
EnergyPak 4A Smart Compact
Oświetlenie
-
Bagażnik
-
Waga orientacyjna
24,9 kg (rozmiar M)

Giant
Indeks
2203316107
Typ hamulca
Tarczowy hydrauliczny
Rok modelowy
2024
Płeć
Męski
Typ ramy
Aluminium
Typ widelca
Aluminium
Rozmiar koła
29"

Specyficzne kody

ean13
4712878738768

Dostawa roweru gotowego do jazdy

Dostawy rowerów firmy Giant i Liv realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni, a dostarczany rower jest już złożony przez nasz serwis.

Obowiązkowy przegląd

Nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Z własnego doświadczenia zalecamy wykonać ten przegląd przed upływem połowy podanego czasu, o ewentualnej opłacie decyduje serwis.

Warunki gwarancji Giant oraz Liv obowiązujące od 5.04.2023

Giant Polska udziela gwarancji wyłącznie na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant/Liv w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:

Gwarancja dożywotnia:

 • udzielana jest na ramę roweru dla pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Przegląd może być dodatkowo płatny, o ewentualnej wysokości opłaty decyduje autoryzowany sprzedawca Giant/Liv. O wysokości opłaty uprawniony z gwarancji zostanie powiadomiony przed przystąpieniem do przeglądu.

Gwarancja na okres 5 lat:

 • udzielana jest na ramę roweru pierwszemu oraz każdemu kolejnemu właścicielowi na okres 5 lat od daty zakupu pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, w przypadku niewykonania pierwszego przeglądu (o którym mowa powyżej) bądź wykonania go po upływie 3 miesięcy od daty zakupu roweru.

Gwarancja na okres 10 lat: 

• udzielana jest na widelce sztywne.

Gwarancja na okres 3 lat: 

• udzielana jest na ramę roweru w modelach przeznaczonych do zjazdów.

Gwarancja na okres 2 lat:

 • udzielana jest na wszystkie pozostałe części, w tym m.in. elementy zawieszenia tylnego i łączniki zawieszenia, z wyłączeniem: części innych marek niż Giant/Liv, widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów niebędących własnością Giant/Liv. Wszystkie części innych marek niż Giant/Liv podlegają wyłącznie gwarancji  udzielonej przez ich oryginalnego producenta, o ile taka została udzielona.

Gwarancja na okres 1 roku:

 • udzielana jest na powłokę lakierniczą i elementy grafiki.

UWAGA: 

Użytkownik nowego roweru Giant/Liv, który chce skorzystać z dożywotniej gwarancji na ramę, z wyjątkiem ram przeznaczonych do zjazdów, zobowiązany jest do wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant/Liv nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru, co musi być potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej. W przypadku niewykonania przeglądu, o którym mowa, bądź wykonania go później niż po 3 miesiącach, obowiązuje gwarancja pięcioletnia. W terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji Giant Polska udzieli uprawnionemu z gwarancji odpowiedzi na reklamację, w której ustosunkuje się do zgłoszonych zastrzeżeń i roszczeń oraz postawionych zarzutów. W odpowiedzi na reklamację Giant Polska wskaże czy zgłoszona reklamacja jest zasadna i zostanie uwzględniona czy też nie zasługuje na uwzględnienie, a następnie uzasadni zajęte stanowisko. Uprawniony z gwarancji może żądać naprawy lub wymiany komponentów, co do których wnosi reklamację z tytułu ich niezgodności z umową.

Giant Polska może dokonać wymiany, gdy uprawniony z gwarancji żąda naprawy lub może dokonać naprawy, gdy uprawniony z gwarancji żąda wymiany, jeżeli doprowadzenie reklamowanego komponentu do zgodności z umową w sposób wybrany przez uprawnionego z gwarancji jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów dla Giant Polska. Jeżeli naprawa i wymiana są niemożliwe lub wymagałyby nadmiernych kosztów dla Giant Polska, może on odmówić doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Przy ocenie nadmierności kosztów Giant Polska uwzględnia wszelkie okoliczności sprawy, w szczególności znaczenie braku zgodności komponentu z umową, wartość komponentu zgodnego z umową oraz nadmierne niedogodności dla uprawnionego z gwarancji powstałe wskutek zmiany sposobu doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Giant Polska dokonuje naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych komponentów (części) na wolne od wad, o tej samej lub większej wartości w terminie do 45 dni (termin podyktowany i uzasadniony koniecznością sprowadzenia części podlegających wymianie) od daty otrzymania reklamacji uwzględniając specyfikę danego komponentu oraz cel, w jakim uprawniony z gwarancji go nabył. Koszty naprawy lub wymiany, w tym w szczególności koszty opłat pocztowych, przewozu, robocizny i materiałów, ponosi Giant Polska.

Uprawniony z gwarancji udostępnia Giant Polska komponenty podlegające naprawie lub wymianie. Giant Polska odbiera od uprawnionego z gwarancji komponenty podlegające naprawie lub wymianie na swój koszt.

Jeżeli komponent, którego jakość jest kwestionowana został zamontowany przed ujawnieniem się braku jego zgodności z umową, Giant Polska demontuje komponent oraz montuje go ponownie po dokonaniu naprawy lub wymiany albo zleca wykonanie tych czynności na swój koszt.

W każdym przypadku gwarancja rozpoczyna swój bieg od daty zakupu roweru.

WYMAGANIA ODNOŚNIE DO MONTAŻU 

Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe rowery oraz ramy zakupione u autoryzowanego sprzedawcy Giant/Liv i przygotowane przez tego sprzedawcę do użytkowania.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

 Cały rower wraz z wyposażeniem nie podlega wymianie lub zwrotowi.

WYŁĄCZENIA GWARANCJI 

Niniejsza gwarancja nie obejmuje: • normalnego zużycia części eksploatacyjnych m.in. takich jak opony, łańcuchy, oświetlenie, baterie, zębatki, klocki i tarcze hamulcowe, linki i przerzutki, gdy nie występują wady materiałowe lub technologiczne; • modyfikacji produktu w stosunku do oryginalnej konstrukcji; • uszkodzeń wynikłych z nieprzestrzegania instrukcji obsługi; • uszkodzeń powłoki lakierniczej wynikających z narażenia roweru na działanie ekstremalnych warunków, także klimatycznych, lub używania go w takich warunkach; • uszkodzeń roweru wywołanych uprawianiem sportów wyczynowych oraz skutków uprawiania takich sportów w postaci wypadków i obrażeń ciała; • korozji będącej wynikiem niewłaściwej konserwacji, eksploatacji lub przechowywania produktu; • niewłaściwej konserwacji, montażu części lub złożenia produktu; • uszkodzeń połączeń gwintowych.

UTRATA GWARANCJI 

Uprawnienia z tytułu gwarancji wygasają w następujących przypadkach: • upływ terminu gwarancji; • niewypełnienie karty gwarancyjnej; • dokonywanie napraw i/lub modyfikacji roweru poza serwisami autoryzowanych sprzedawców firmy Giant/Liv; • nieprzestrzeganie zaleceń Podręcznika Użytkownika, zwłaszcza dotyczących prawidłowej eksploatacji i konserwacji; • używanie roweru niesprawnego lub uszkodzonego, co może doprowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a także do obrażeń ciała użytkownika.

POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej gwarancji powinny być zgłaszane autoryzowanemu sprzedawcy Giant/Liv. Do rozpatrzenia roszczenia z tytułu gwarancji wymagany jest wiarygodny dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą wiązać się z opłatami oraz innymi ograniczeniami. Okres gwarancyjny i szczegółowe postanowienia mogą się różnić w zależności od kraju i/lub od typu roweru. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o braku zgodności towaru z umową oraz przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.