- Brak
Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych
Darmowa dostawa kurierem
100 dni na wymianę lub zwrot
W cenie zawarty jest koszt usługi wstępnego przygotowania roweru o wartości 50 zł
| Platform | LEGION |
| Rama | 4130 chromoly, BMX freestyle geometry, removable brake mounts, integrated headset |
| Widelec | 4130 chromoly, 20", 4130 chromoly |
| Korba | 2-piece, tubular chromoly hollow spindle, 25T aluminum chainring |
| Kaseta | Single-speed, 9T cassette freecoaster |
| Łańcuch | KMC HL1 Halflink |
| Obręcze | Xposure Infinity-XD, aluminum double wall, 30 mm ID, 36H |
| Opony | 20 in x 2.4 in, wire bead |
| Piasty | Aluminum, sealed-bearing, 3/8 in bolt, 36HAluminum, sealed-bearing cassette, 14 mm axle, 36H |
| Szprychy | 14G, steel, black |
| Hamulce | U-brake, aluminum |
| Kierownica | Mongoose, 4130 chromoly, 29 in width, 8.75 in rise |
| Mostek | Mongoose, threadless top load, 50 mm |
| Gripy | Mongoose MushXL, 160 mm |
| Łożyska kierownicy | Threadless, integrated 1-1/8", cartridge bearing |
| Siodło | Mongoose Pivotal, steel rails |
| Sztyca | Pivotal, steel, 250 mm, 25.4 mm |
| * | Specyfikacje i ceny mogą ulec zmianie bez podania przyczyny. Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. |
| Waga | Wagi roweru nie podajemy, ponieważ nie istnieje branżowy standard ważenia. Zawsze zalecamy, aby konkretny rower w danym rozmiarze i konkretnej specyfikacji zważyć w sklepie. |
Przykładowo w Twoim rowerze zepsuje się suport. W takim wypadku odbierzemy zepsuty sprzęt dokonamy naprawy i oddamy Ci Twój sprawny rower.
Nadajemy indywidualny numer ramy poprzez grawer oraz zgłaszamy do bazy ebezpieczny.pl.
PRZECINARKA NIE POSIADA TARCZY, GŁĘBOKOŚĆ CIĘCIA 270mm
Husqvarna FILTR POWIETRZA With knob RAIL – niezawodna ochrona silnika
Filtr powietrza kompletny Husqvarna K760 ASSY Spare Part – oryginalna część zamienna do przecinarek Husqvarna K760, K770 oraz ich wersji specjalistycznych. Gwarantuje skuteczną ochronę silnika przed zanieczyszczeniami i niezawodną pracę maszyny.
Tarcza diamentowa Husqvarna VARI-CUT™ S45 z serii Silver to profesjonalne rozwiązanie do cięcia betonu w różnych warunkach. Dzięki dwóm segmentom o zróżnicowanej konstrukcji zapewnia mniejsze drgania, niższy opór i lepsze odprowadzanie szlamu, co przekłada się na czystszą i wydajniejszą pracę.
8 innych produktów w tej samej kategorii: