Obniżka! zapięcie składane Le Grand king niebieskie

zapięcie składane Le Grand king niebieskie

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

105,49 zł

-26.738%

143,99 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Zapięcie rowerowe Le Grand King

Zapewnienie ochrony rowerowi przed złodziejami powinno stać się nawykiem nawet podczas krótkiego postoju. Jeśli istnieje konieczność spuszczenia jednośladu z oka, zalecane jest także skuteczne jego zabezpieczenie. Zaawansowany poziom ochrony gwarantują konstrukcje różnych typów, które czasami są stosunkowo ciężkie i nieporęczne. Warto rozejrzeć się zatem za produktem, który zwiększy bezpieczeństwo roweru, nie narażając użytkownika na dźwiganie dodatkowych kilogramów. Naszą propozycją jest zapięcie rowerowe Le Grand King.

 Poręczne zapięcie, o którym nie zapomnisz

Stalowe zapięcie do roweru, które można na stałe zamontować do jego ramy, jest doskonałą propozycją dla zapominalskich. Składana blokada w zestawie z zamontowanym uchwytem jest wygodnym rozwiązaniem dla osób ceniących prostotę i funkcjonalność. Kompaktowy format złożonego zapięcia to kolejna zaleta tego rozwiązania. Le Grand King została wykonana ze stali hartowanej. Jest to wytrzymała i solidna blokada, gwarantująca bezpieczeństwo pozostawionego bez opieki pojazdu. Zapięcie rowerowe wykonano estetycznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Rodzaj zamka wykorzystanego w zapięciu Le Grand King to kluczyk.

Zapięcie Le Grand King

Blokada możliwa do nabycia w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym lub turkusowym. Dostępna w jednym rozmiarze. Wymiary produktu wynoszą 60 × 130 × 200 mm.

Napisz opinię

zapięcie składane Le Grand king niebieskie

zapięcie składane Le Grand king niebieskie

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot