zapięcie rowerowe Abus ultra 410

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

93,99 zł

-41.2526%

159,99 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Zapięcie rowerowe Ultra 410

Firma Abus stawia na rozwiązania proste i praktyczne. Inżynierowie swoje wieloletnie doświadczenie przekładają na praktykę. Wprowadzają coraz to nowe poprawki, by zapięcie rowerowe spełniało swoją rolę jak najlepiej. Stawiają na stal hartowaną jako materiał wykonania. Jest ona odporna na cięcie i wyginanie. Wykorzystane elementy mechanizmu blokującego zostały stworzone w taki sposób, by stały się nie do sforsowania. Brak możliwości skorodowania sprawia, że zapięcie rowerowe Ultra 410 nie zmniejszy swojej skuteczności.

 

U-Lock Abus − przewożenie nie jest problemem

Duża skuteczność U-Locków łączy się z ich specyficzną, sztywną formą. Jest ona bardzo praktyczna, gdy rower trzeba przypiąć, ale nieco mniej w czasie jazdy. Lekkość materiału pozwala łatwo wrzucić zapięcie do plecaka czy torby. Jeśli posiada się bagażnik, przypięcie do niego U-Locka spowoduje hałas na wybojach, ale bez wątpienia taka metoda transportu będzie skuteczna. Poza tym producenci rowerów coraz częściej w ramie projektują specjalne miejsce na tego typu zapięcia.

 

Zapięcie dające wysoki stopień ochrony

Oczywiście nie istnieje jedno najlepsze zabezpieczenie, które dawałoby stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa. Odpowiednie zapięcie rowerowe spowolni złodzieja przy ewentualnej próbie kradzieży. Poza tym dobry projekt może sprawić, że U-Lock odstraszy samym swoim wyglądem. Zapięcie rowerowe Ultra 410 wygląda na wytrzymałe i jest takie w praktyce. Przeszło próby poddawania go różnego rodzaju uszkodzeniom i w każdej z nich dowiodło swojej solidności.

MARKA ABUS
KOLOR CZARNY
POZIOM ZABEZPIECZENIA 7 W SKALI ABUS
MATERIAŁ GŁÓWKI STAL HARTOWANA Z OBUDOWĄ Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
RODZAJ ZAMKA KLUCZ
WYMIAR 108 MM X 230 MM
RODZAJ U-LOCK
UCHWYT TAK
ŚREDNICA 12 MM
WAGA 1,09 KG
INFORMACJE DODATKOWE 2 KLUCZE W ZESTAWIE

Napisz opinię

zapięcie rowerowe Abus ultra 410

zapięcie rowerowe Abus ultra 410

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot