• -36,66%
zapięcie na ramę Le Grand Mastiff rozstaw 68-105 mm zielone
search
  • zapięcie na ramę Le Grand Mastiff rozstaw 68-105 mm zielone

zapięcie na ramę Le Grand Mastiff rozstaw 68-105 mm zielone

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
59,99 zł
38,00 zł Zniżka 36,66%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 38,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Informacje o ratach

Zapięcie szczękowe Pitbull Le Grand marki Kross

Zapięcie szczękowe Pitbull Kross to przydatne akcesorium, które pomaga czuwać nad bezpieczeństwem roweru. Stanowi solidną konstrukcję składającą się z obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego oraz ramienia zamykającego ze wzmacnianej stali. Jego grubość wynosi 10 mm. Zapięcie rowerowe wzbogacono także o zamek, który otwiera się za pomocą klucza dołączonego do zestawu. W komplecie znajdują się ich dwa egzemplarze.

Akcesorium zabezpieczające rower przed kradzieżą

Zapięcie szczękowe umieszcza się na tylnej części ramy roweru. Można również przytwierdzić je tam na stałe przy pomocy śrub. Wówczas po przekręceniu kluczyka w zamku blokuje się koło, co zmniejsza ryzyko kradzieży. Sprawdza się doskonale, gdy na kilka chwil trzeba spuścić rower z oczu. Mechanizm prezentowanego zapięcia rowerowego został uzupełniony o zabezpieczenie przed mimowolnym zamknięciem ramienia, na przykład w trakcie jazdy.

Solidne zapięcie rowerowe z serii Le Grand

Zapięcie Pitbull z kolekcji Le Grand marki Kross jest wytrzymałe i waży 936 g. Można skorzystać z niego, gdy szerokość opony rowerowej nie przekracza 56 mm, a szerokość błotnika 65 mm. Rozstaw otworów szczękowego zapięcia mieści się natomiast w granicach od 68 do 105 mm. Zapięcie współpracuje zatem z szerokim spektrum rowerów, co czyni z niego model stosunkowo uniwersalny. Nie bez znaczenia jest również fakt, że cechuje je atrakcyjny design i nienaganna staranność wykonania.

Komponenty

MARKA LE GRAND
WAGA 936 G
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.