Obniżka! Skarpetki Enduro Loony czarno szary

Inny kolor / wariant

  • Skarpetki Enduro Kross Loony czarno czerwone
  • Skarpetki Enduro Kross Loony czarno niebieski

Skarpetki Enduro Kross Loony czarno szare

100 dni na wymianę lub zwrot

19,94 zł

-5%

20,99 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Skarpetki Loony Hi – wygoda i trwałość

Jazda na rowerze wymaga nie tylko obecności dodatkowych akcesoriów wpływających na komfort i bezpieczeństwo, ale także odpowiedniej odzieży ochronnej. Bardzo ważną częścią garderoby rowerzysty są skarpetki. Zastanawiając się nad wyborem właściwego produktu, warto się zapoznać z właściwościami skarpetek Loony Hi marki Kross. Jest to kompromis pomiędzy wygodą a trwałością. Wytworzone są z materiałów, które pozwalają na wielogodzinną trasę. Dzięki temu rowerzysta może w pełni oddać się swojej pasji i nie martwić się o wciąż przeszkadzające elementy garderoby.

Skarpetki Loony Hi – komfort w terenie

Skarpetki Loony Hi marki Kross wyposażone zostały w specjalny panel, który zapewnia wygodę podczas podjazdu pod bardzo stromą drogę lub ścieżkę. Skarpetki zapewniają potrzebny komfort termiczny. Dlatego polecane są nie tylko entuzjastom jazdy na rowerze, ale również profesjonalnym sportowcom innych dyscyplin.

Skarpetki Loony Hi – oferta sklepu Kross

Skarpetki Loony Hi to idealny wybór dla rowerzystów, którzy poszukują wygody, funkcjonalności, a także ciekawego designu niezależnie od stopnia zaawansowania. Ze względu na doskonałe właściwości termiczne oraz idealne dopasowanie do ciała stanowią niezbędne dopełnienie profesjonalnego ubioru każdego wielbiciela jednośladów. Występują one w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych.


Napisz opinię

Skarpetki Enduro Kross Loony czarno szare

Skarpetki Enduro Kross Loony czarno szare

100 dni na wymianę lub zwrot