Obniżka! Kross HPG 2.0 pompka rowerowa

Kross HPG 2.0 pompka rowerowa

Produkt niedostępny

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

43,99 zł

-37.1482%

69,99 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Pompka rowerowa Kross HPG 2.0

Pompka rowerowa z manometrem ułatwia korzystanie z jednośladu. Pozwala do minimum ograniczyć zmęczenie spowodowane niewłaściwym ciśnieniem w oponach jednośladu. Napompowanie kół w rowerze może być jeszcze prostsze, właśnie dzięki pompce z ciśnieniomierzem, którą dokładnie uzupełnisz brakujące powietrze, tak by jazda była czystą przyjemnością.

 

Sprawdzona konstrukcja, precyzja, poręczność

Kross w swojej pompce rowerowej HPG 2.0 postawił na sprawdzoną konstrukcję ze wzmocnionego tworzywa sztucznego, dzięki czemu pompka jest kompaktowa i lekka. Co ważne, jest to również narzędzie uniwersalne, ponieważ pasuje do wszystkich rodzajów wentyli i umożliwia napompowanie praktycznie każdej opony. Wystarczy wymienić zaworek w główce. Ciekawym dodatkiem jest precyzyjny manometr, który umożliwia dokładne dopasowanie ciśnienia w ogumieniu do zaleceń producenta i prywatnych preferencji użytkownika. Każdy kilometr z niewłaściwą ilością powietrza niszczy zarówno opony, jak i powoduje dodatkowe zmęczenie mięśni. Z tą pompką można utrzymywać ciśnienie w optymalnym zakresie.

 

Wygodna i uniwersalna pompka rowerowa

Pompka Kross HPG 2.0 jest nie tylko poręczna, ale również wygodna. Dzięki wyjmowanemu elastycznemu wężykowi brakujące powietrze w kole można uzupełnić bez przyjmowania niewygodnych pozycji. Z pomocą wbudowanego precyzyjnego manometru sprawdzenie ciśnienia nie będzie trudne. Co ważne, jest to konstrukcja z rodziny High Pressure, więc bez wysiłku można nią napompować również koła, które wymagają wysokiego ciśnienia. Wysokociśnieniowa pompka sprawdzi się w każdych warunkach, Kross wyposażył ją również w osłonę chroniącą zawór przed kurzem. W komplecie jest też uchwyt montażowy do ramy, ułatwiający transportowanie pompki.

Komponenty

MARKA KROSS
KOLOR CZARNY
MATERIAŁ TWORZYWO SZTUCZNE
CIŚNIENIE MAKSYMALNE 120 PSI
OBSŁUGIWANE ZAWORY F/V A/V D/V
INFORMACJE DODATKOWE MANOMETR, PRZECIWKURZOWA OSŁONA ZAWORU, UCHWYT DO MONTAŻU DO RAMY, WBUDOWANY PERFEKCYJNY WSKAŹNIK, WYCIĄGANY WĘŻYK
SPOSÓB MOCOWANIA UCHWYT MOCOWANY DO OTWORÓW KOSZYKA BIDONU

Napisz opinię

Kross HPG 2.0 pompka rowerowa

Kross HPG 2.0 pompka rowerowa

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot