Obniżka! Kross Lever 2.0 podpórka

Kross Lever 2.0 podpórka

Produkt niedostępny

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

38,80 zł

-7.597%

41,99 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Podpórka KROSS Lever 2.0

Dodatkowe akcesoria w przypadku roweru mają bardzo duże znaczenie. Istotnie poprawiają wygodę użytkownika. Komponentem, który zapewnia stabilne podparcie dla jednośladu, jest podpórka. Dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w model Lever 2.0 marki Kross. Jest to praktyczny dodatek, który ułatwia wykonanie codziennych zadań. Jest to bardzo wytrzymała podpórka wyposażona w wygodny system dopasowania do rozmiaru koła. Podpórka wykonana jest z lekkiego stopu aluminium, dzięki temu nie obciąża dodatkowo roweru. Konstrukcja nóżki LEVER 2.0 zapewnia stabilną pozycję roweru podczas postoju.

Podpórka Lever 2.0 – wygodna instalacja

Podpórka Lever 2.0 marki Kross przeznaczona jest do mocowania do tylnych widełek ramy. Co więcej, wyposażona jest w uniwersalny element pozwalający na instalację do ram wyróżniających się różnym kątem nachylenia tylnego trójkąta. Podpórka Lever 2.0 jest to praktyczne uzupełnienie roweru dostępne w korzystnej cenie.

Podpórka Lever 2.0 – dopasowanie

Podpórka Lever 2.0 ma regulowany rozmiar, dzięki czemu można ją dopasować do kół w zakresie 24" do 28". Warto podkreślić, że wyrób wyposażony jest w rozwiązanie, które pozwala na beznarzędziową regulację wysokości. Jest to niezwykle wygodne. Podpórka rowerowa Lever 2.0 marki Kross to mały produkt o wielkim znaczeniu. Zainwestowanie w taką alternatywę sprawia, że rowerzysta nie musi się martwić o znalezienie miejsca, które zapewni wygodne podparcie jednośladu podczas postoju.

SPECYFIKACJA

ROZMIAR 24" - 28"
MARKA KROSS
KOLOR CZARNY
ROZMIAR REGULOWANY 24" - 29"
MIEJSCE MONTAŻU TYLNY WIDELEC RAMY
MATERIAŁ ALUMINIUM
INFORMACJE DODATKOWE UNIWERSALNE MOCOWANIE DLA RAM O RÓŻNYM KĄCIE NACHYLENIA TYLNEGO TRÓJKĄTA
WAGA 366 G

Napisz opinię

Kross Lever 2.0 podpórka

Kross Lever 2.0 podpórka

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot