• -23,93%
Kross snake tongue aero lampka rowerowa tylna
search
  • Kross snake tongue aero lampka rowerowa tylna
  • Kross snake tongue aero lampka rowerowa tylna

Kross snake tongue aero lampka rowerowa tylna

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
72,00 zł
54,77 zł Zniżka 23,93%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 52,49 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Informacje o ratach

TYLNA LAMPKA ROWEROWA KROSS SNAKE TONGUE

Lampka do roweru Snake Tongue spełni oczekiwania każdego użytkownika poszukującego nie tylko tylnego oświetlenia do roweru, ale także funkcjonalnego produktu, który istotnie podniesie poziom bezpieczeństwa. Może jest on niewielki, ale jego walory użytkowe są ogromne. Spełni oczekiwania każdego miłośnika jazdy na rowerze.

Funkcjonalna lampka rowerowa

Tylne oświetlenie do roweru Snake Tongue marki Kross wyposażone jest w czujnik rozładowania baterii. Dzięki temu rowerzysta doskonale będzie zdawał sobie sprawę z tego, kiedy należy naładować akumulator. Szeroki kąt widzenia, który w tym przypadku wynosi 220o, poprawia poziom bezpieczeństwa. Obecność zaawansowanej funkcji zarządzania energią sprawia, że czas pracy urządzenia wynosi nawet do 6 godzin. Zmienne tryby pracy pozwalają na dostosowanie natężenia światła do zapotrzebowania.

Łatwa w montażu lampka rowerowa Snake Tongue

Oświetlenie do roweru Snake Tongue przeznaczone jest do montażu na sztycy siodła. Warto odnotować, że produkt idealnie się do niej dopasowuje. Instalacja jest bardzo łatwa, dlatego też lampka bez trudności może być używana w różnych rowerach. Zastosowanie uszczelnionej obudowy zabezpieczającej przed przenikaniem wody sprawia, że z oświetlenia można korzystać również w trudnych warunkach atmosferycznych.

SPECYFIKACJA

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWY
MARKA KROSS
FUNKCJE ROWEROWE DYSTANS CAŁKOWITY, DYSTANS TYGODNIOWY, DYSTANS WYCIECZKI, KADENCJA AKTUALNA, KADENCJA MAKSYMALNA, KADENCJA ŚREDNIA, PORÓWNANIE PRĘDKOŚCI ZE ŚREDNIĄ, PRĘDKOŚĆ AKTUALNA, PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA, PRĘDKOŚĆ ŚREDNIA
FUNKCJE CZASU CZAS JAZDY, STOPER, TYGODNIOWY CZAS JAZDY, ZEGAR (12/24)
FUNKCJE OGÓLNE ANALOGOWY WSKAŹNIK PRĘDKOŚCI, AUTO ON/OFF, AUTO SCAN, JEDNOSTKI METRYCZNE / IMPERIALNE, LICZNIK SPALONYCH KALORII, PODŚWIETLENIE, ŚLAD WĘGLOWY, TERMOMETR, USTAWIENIA DLA 2 KOŁA
SPOSÓB ŁADOWANIA PRZEZ USB
ILOŚĆ FUNKCJI 22 FUNKCJE
POMIAR KADENCJI TAK
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.