• -21,11%
Romet 3-LED MOD. JY-567 lampka przednia
search
  • Romet 3-LED MOD. JY-567 lampka przednia

Romet 3-LED MOD. JY-567 lampka przednia

Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
Wysyłka w ciągu 24h
20,00 zł
15,78 zł Zniżka 21,11%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 14,99 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Informacje o ratach

Lampka LEDOWA Przednia 3-LED to niezawodny dodatek do każdego roweru, który zapewnia doskonałą widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Wyposażona w trzy mocne diody LED, ta lampka gwarantuje jasne i wyraźne oświetlenie, które zwiększa Twoją widoczność w każdych warunkach pogodowych.

Cechy produktu:

  • Wydajne diody LED: Trzy wysokiej jakości diody LED emitujące jasne światło, które poprawia widoczność na drodze zarówno w dzień, jak i w nocy.
  • Wszechstronne mocowanie: W zestawie znajduje się uchwyt, który umożliwia łatwy montaż na kierownicy lub rurze podsiodłowej. Dzięki temu lampkę można zamocować w najbardziej dogodnym miejscu na rowerze.
  • Zasilanie bateryjne: Lampka jest zasilana standardowymi bateriami, co zapewnia długotrwałe działanie i łatwą wymianę źródła zasilania.
  • Prosty montaż: Intuicyjny system montażu sprawia, że instalacja lampki jest szybka i bezproblemowa, bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi.
  • Kompaktowy design: Lekka i kompaktowa konstrukcja nie obciąża roweru i nie wpływa na komfort jazdy.
  • Wysoka trwałość: Wykonana z wytrzymałych materiałów, które są odporne na wstrząsy i warunki atmosferyczne, co zapewnia długą żywotność produktu.

Dlaczego warto wybrać Lampkę LEDOWĄ Przednią 3-LED?

Lampka LEDOWA Przednia 3-LED to idealny wybór dla każdego rowerzysty, który ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę. Jasne światło LED sprawia, że jesteś doskonale widoczny dla innych użytkowników drogi, co znacząco zwiększa Twoje bezpieczeństwo. Uniwersalny uchwyt pozwala na łatwy montaż w najbardziej dogodnym miejscu, a zasilanie bateryjne gwarantuje niezawodność i długotrwałe działanie. Wybierając tę lampkę, inwestujesz w swoje bezpieczeństwo i komfort podczas każdej przejażdżki.

Zadbaj o swoją widoczność na drodze – wybierz Lampkę LEDOWĄ Przednią 3-LED!

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.