• -1,00 zł
czujnik kadencji Kross cranc cad sensor ble/ant+
search
  • czujnik kadencji Kross cranc cad sensor ble/ant+

czujnik kadencji Kross cranc cad sensor ble/ant+

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
96,45 zł
95,45 zł Zniżka 1,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 95,45 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Informacje o ratach

Czujnik kadencji Kross Cranc CAD

Czujnik kadencji Kross Cranc CAD to nowoczesne urządzenie magnet-less, które jest nieodzownym uzupełnieniem licznika rowerowego. Pozwala on na pomiar kadencji i zoptymalizowanie rytmu jazdy na rowerze. Jazda z właściwą kadencją jest niezwykle istotna zarówno dla profesjonalnych rowerzystów, podczas treningu wyczynowego, jak i dla amatorów, chcących jechać płynnie, pedałować lekko, bez wkładania wielkiego wysiłku w naciskanie na pedały. W obu powyższych przypadkach kadencja ma fundamentalny wpływ na trzy bardzo ważne parametry: szybkość jazdy, efektywność i łatwość pokonywania kolejnych kilometrów. Bezprzewodowy czujnik kadencji Kross Cranc CAD pozwala na precyzyjny pomiar z poziomu urządzenia zamocowanego do ramienia korby roweru.

 

Licznik rowerowy Kross i czujnik kadencji

Czujnik kadencji Kross Cranc CAD umożliwia bezprzewodową łączność z licznikami do roweru, a także z aplikacjami na smartfonach, co czyni go uniwersalnym. Dzięki technologiom BLE 4.2 i ANT+ oraz bardzo prostemu montażowi można go łatwo przekładać pomiędzy rowerami bez konieczności ingerowania w okablowanie i podłączanie całych mechanizmów. Wystarczy założyć go na korbę oraz zsynchronizować z licznikiem lub smartfonem. Licznik rowerowy Kross wraz z licznikiem kadencji pozwoli na efektywny trening lub opanowanie rytmu jazdy podczas coraz dłuższych wycieczek weekendowych.

 

Pomiar kadencji – zwiększona efektywność treningu

Wyposażenie licznika rowerowego w czujnik kadencji jest elementarną kwestią w procesie treningu kolarzy. Dzięki modelowi Cranc CAD będą oni mogli precyzyjnie monitorować rytm swojej jazdy, a na tej podstawie wyciągać wnioski dotyczące poszczególnych jednostek treningowych oraz korelacje z pozostałymi parametrami odczytanymi ze współpracującego z czujnikiem kadencji licznika rowerowego.

SPECYFIKACJA

FUNKCJE ROWEROWE DOKŁADNY POMIAR KADENCJI, ZWARTA I PŁASKA KONSTRUKCJA, UNIWERSALNY KSZTAŁT UCHWYTU MONTAŻOWEGO, ŁATWA INSTALACJA NA KORBIE MECHANIZMU KORBOWEGO, WYPOSAŻONY W TECHNOLOGIE TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ BLE 4.2 I ANT+, WSPÓŁPRACUJE Z WIĘKSZOŚCIĄ LICZNIKÓW ROWEROWYCH, SMARTFONÓW, KTÓRE NIE POSIADAJĄ BLOKAD POD DEDYKOWANE URZĄDZENI
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.