• -5%
  • Chwilowy brak
klocki hamulcowe Kross bp-dsm-8
search
  • klocki hamulcowe Kross bp-dsm-8

klocki hamulcowe Kross bp-dsm-8

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
27,99 zł
26,59 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 26,59 zł
Chwilowy brak

Informacje o ratach

Klocki hamulcowe BP-DSM-8 marki Kross

Klocki hamulcowe BP-DSM-8 to obowiązkowy element całego układu hamulcowego niezależnie od modelu roweru. Wbrew pozorom mają one ogromny wpływ na poziom bezpieczeństwa rowerzysty w trakcie jazdy, ponieważ dają możliwość odpowiedniego zatrzymania rozpędzonego roweru niezależnie od nawierzchni. Ten model klocków hamulcowych oznacza wysoki poziom wytrzymałości oraz zapewnia prawdziwy komfort w czasie użytkowania – nawet w bardzo trudnych warunkach.

Klocki do hamulców tarczowych

Opisywany model klocków przeznaczony jest do stosowania razem z hamulcami tarczowymi. Ich działanie oparte jest między innymi na oddziaływaniu siły tarcia na powierzchnię czołową tarczy hamulcowej. Klocki BP-DSM-8 to uniwersalny produkt, który został wyprodukowany w jednym rozmiarze.

Półmetaliczne klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe BP-DSM-8 są produktem wykonanym z materiałów półmetalicznych, które stanowią mieszankę różnych metali w odpowiednich proporcjach. Użycie tych materiałów gwarantuje wysoką skuteczność hamowania. Zapewnia to rowerzyście wysoki poziom bezpieczeństwa, gdyż klocki dają możliwość zatrzymania roweru w każdej sytuacji. Klocki hamulcowe półmetaliczne charakteryzują się również wysokim poziomem trwałości oraz naprawdę bardzo dobrą modulacją w porównaniu do innych dostępnych na rynku modeli. Klocki BP-DSM-8 z pewnością idealnie sprawdzą się w przypadku każdego roweru wyposażonego w tarcze hamulcowe.

SPECYFIKACJA

MARKA KROSS
TYP TARCZOWE
MIESZANKA PÓŁMETALICZNE
WYMIENNE PADY NIE
GRUPA ASORTYMENTOWA KLOCKI HAMULCOWE
INFORMACJE DODATKOWE KLOCKI PÓŁMETELICZNE
INFORMACJE DODATKOWE TEKTRO VOLANS ,SUNTOUR DB
INFORMACJE DODATKOWE KLOCKI PÓŁMETALICZNE
INFORMACJE DODATKOWE TEKTRO VOLANS; SUNTOUR DB;KOCKI PÓŁMETALICZNE
INFORMACJE DODATKOWE TEKTRO VOLANS, SUNTOUR DB, KLOCKI PÓŁMETALICZNE
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.