• Chwilowy brak
Specialized CruX Pro 2021
search
  • Specialized CruX Pro 2021

Specialized CruX Pro 2021

Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
32 799,00 zł
Chwilowy brak

Oblicz ratę w Credit Agricole

Oblicz ratę BNP

Informacje o ratach
Rozpoczynając prace nad nowym przełajowcem nie chcieliśmy ograniczyć się do wypuszczenia na rynek kolejnego roweru klasy Adventure z większym prześwitem na opony, ale stworzyć rasową maszynę, która będzie lekka, szybka i pozwoli pewnie wygrywać najbardziej prestiżowe wyścigi. CruX już wcześniej pokazał swoją moc, wielokrotnie zdobywając tytuł przełajowego mistrza świata, a teraz z dumą prezentujemy jego nowe wcielenie, które ma za zadanie godnie zastąpić starszego brata.
  • Na początku była rama, zbudowana w zapożyczonej z Tarmaca technologii Rider-First Engineered™. Kształty i rozmiary rur dobrane indywidualnie dla każdego rozmiaru oznaczają tę samą jakość jazdy, niezależnie od tego, czy kolarz mierzy 160, czy 190 centymetrów. Technologia pozwoliła również znacząco odchudzić rower - rama CruX w rozmiarze 56 cm waży teraz około 900 gramów (56 cm, dane różnią się w zależności od rozmiaru i koloru) - ponad 400 gramów mniej od swojej poprzedniczki. Oczywiście sama lekka i sztywna rama nie wystarczy, CruX daje to, czego wymaga jazda przełajowa, a więc odpowiednie ugięcie w pionie. Idąc tym tropem obniżyliśmy również o dwa centymetry zacisk sztycy, by odsłonić sztycę i zapewnić dodatkową amortyzację na dużych wybojach.
  • Z kolei geometria uwzględnia kolejną specyfikę zawodów przełajowych, w których o zwycięstwie często decyduje szybkie pokonywanie zakrętów i przeszkód. Rura górna, zoptymalizowana pod kątem przenoszenia roweru na ramieniu, ma spłaszczony spód i jest poprowadzona tak, by przedni trójkąt nie był zbyt ciasny. Stabilność w zakrętach i na przeszkodach zapewnia nisko osadzony suport i agresywny przód. Połączenie tych dwóch cech ułatwia również wchodzenie w zakręty w każdym terenie.
  • Mając na uwadze konieczność szybkiego pozbywania się zanieczyszczeń, zostawiliśmy 8 mm prześwitu z każdej strony 33-milimetrowej opony. Po co komu lekka rama już na początku trasy pokryta kilkoma kilogramami błota?
RAMA FACT 11r carbon, Rider-First Engineered™, OSBB, 1-3/8" lower bearing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
ZAWIESZENIE
WIDELEC S-Works FACT carbon, 12x100mm thru-axle
KOKPIT
KIEROWNICA S-Works Short & Shallow
MOSTEK Specialized Pro SL, alloy, 4-bolt
OWIJKA Specialized CX Pro Gel
SIODŁO Body Geometry Power Pro
SZTYCA Roval Terra Carbon Seat Post, 20mm Offset
ZACISK SZTYCY Included w/ frame
HAMULCE
PRZEDNI HAMULEC SRAM Rival 1, hydraulic disc
TYLNY HAMULEC SRAM Rival 1, hydraulic disc
NAPĘD
MANETKI SRAM Force eTap AXS Hydraulic
TYLNA PRZERZUTKA SRAM RED eTAP AXS, 12-speed
MECHANIZM KORBOWY SRAM Force 1, 40T
ŁAŃCUCH SRAM CN Force 12-speed
KOŁA I OPONY
PRZEDNIE KOŁO Roval Terra CL, 25mm inner width carbon rim, 32mm depth, DT for Roval 350 hub, 24h, DT Swiss Comp Race spokes
TYLNE KOŁO Roval Terra CL, 25mm inner width carbon rim, 32mm depth, DT for Roval 350 hub, 24h, DT Swiss Comp Race spokes
PRZEDNIA OPONA Tracer Pro, 2Bliss Ready, 700x33mm
TYLNA OPONA Tracer Pro, 2Bliss Ready, 700x33mm
TYLNA PIASTA LU HAI RVT50L-K5-B17-AN2-N4-F1,TUBELESS VALVE STEM FOR WC007.
KOŁA
DĘTKI Presta valve, 48mm
AKCESORIA PEDAŁY
Indeks
91421-1046
Typ hamulca
Tarczowy hydrauliczny
Rok modelowy
2021
Płeć
Uniseks
Typ ramy
Carbon
Typ widelca
Carbon
Rozmiar koła
28"
Przerzutka
Tak

Specyficzne kody

ean13
0888818674954

Dostawa roweru gotowego do jazdy

Dostawy rowerów firmy Specialized realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni, a dostarczany rower jest już złożony przez nasz serwis.

Obowiązkowy przegląd

Nie później niż w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu roweru, w dowolnym autoryzowanym serwisie Specialized. Z własnego doświadczenia zalecamy wykonać ten przegląd przed upływem połowy podanego czasu, o ewentualnej opłacie decyduje serwis.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.