Giant trance 29 1 zielony 2022
search
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022
 • Giant trance 29 1 zielony 2022

Giant trance 29 1 zielony 2024

Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych

Darmowa dostawa kurierem
100 dni na wymianę lub zwrot
13 249,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h
Rozmiar:

Giant Trance 29 1 to dynamiczny rower górski, który został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych warunkach terenowych. Ten rower jest prawdziwym mistrzem adaptacji, niezależnie od tego, czy jest to stromy podjazd, techniczny zjazd, czy kręta ścieżka w lesie. Jego zaawansowane funkcje i innowacyjne technologie zapewniają nie tylko pewność, ale także pełną kontrolę podczas jazdy, co jest kluczowe dla każdego miłośnika MTB.

Rower górski Giant Trance 29 1 - lekkość, wytrzymałość i kontrola w jednym

Rama roweru Giant Trance 29 1 jest wyjątkowo zaawansowana technologicznie. Wyposażona została w innowacyjny system Flip Chip, który stanowi prawdziwą rewolucję w dostosowywaniu roweru do indywidualnych potrzeb kierowcy. Jest to mechanizm, który umożliwia zmianę kąta główki ramy i rury podsiodłowej, a także regulację wysokości suportu. Dzięki temu, rowerzysta może dostosować jednoślad do zmiennych warunków na szlaku, a także do swojego stylu jazdy - od agresywnego zjazdu po spokojne podjeżdżanie. To rozwiązanie daje rowerzystom niezrównaną elastyczność i kontrolę nad swoim sprzętem.

Rama roweru Giant Trance 29 1 jest wykonana z lekkiego, ale jednocześnie mocnego i wytrzymałego aluminium ALUXX SL. To materiał o wysokiej wytrzymałości na zginanie i pękanie, co przekłada się na długowieczność i niezawodność roweru. Rama ALUXX SL zapewnia dłuższy wysięg, co jest kluczowe dla stabilności i kontroli podczas jazdy, a także bardziej stromą rurę podsiodłową, co jest idealne do agresywnej jazdy po szlakach i sprawniejszego podjeżdżania.

W efekcie, rama roweru Giant Trance 29 1 nie tylko doskonale absorbuje drgania, ale także zapewnia precyzyjne prowadzenie i doskonałą reakcję na ruchy kierowcy. To z kolei sprawia, że rower jest niezwykle responsywny i gotowy na każde wyzwanie, jakie może postawić przed nim teren.

Giant Trance 29 1 - większe koła dla lepszej funkcjonalności

Kolejnym kluczowym elementem roweru Giant Trance 29 1, który wyróżnia go na tle innych rowerów górskich, są jego większe koła o średnicy 29 cali. Te imponujące koła nie są tylko estetycznym dodatkiem, ale pełnią kluczową rolę w funkcjonalności jednośladu.

Większe koła doskonale radzą sobie na wyboistym terenie, przekraczając kamienie, korzenie i inne przeszkody z łatwością, które mogą stanowić wyzwanie dla mniejszych kół. Utrzymują one również prędkość na technicznych podjazdach, co pozwala rowerzystom na łatwiejsze pokonywanie stromych wzniesień bez utraty tempa.

Jak technologia zawieszenia Maestro i regulowana geometria ramy zmieniają jazdę na Giant Trance 29 1?

Rower Giant Trance 29 1  jest wyposażony w ulepszone zawieszenie tylne Maestro, które obejmuje amortyzator o skoku 120 mm z mocowaniem typu Trunnion, dopełniany przez widelec przedni o skoku 130 mm. Ta wszechstronna maszyna do jazdy po szlakach została zbudowana na lekkiej, sztywnej i super wytrzymałej ramie ALUXX SL, która łączy najnowszą technologię zawieszenia Maestro z regulowaną geometrią ramy.

Górny łącznik został wykonany w technologii Advanced Forged Composite i posiada flip chip umożliwiający regulację geometrii ramy. Można wybrać bardziej strome lub bardziej płaskie ustawienia kątów główki ramy i rury podsiodłowej oraz obniżenie środka suportu o 35 mm lub 45 mm, aby dostosować prowadzenie do swojego stylu jazdy i typu terenu.


Kolor
Phantom Green / Black / Chrome
Rama

Aluminium ALUXX SL - przedni i tylny trójkąt, 120mm zawieszenia Maestro, flip chip, oś przelotowa 12x148mm, max. szerokość opony 2.6", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 34t
Widelec
Fox 34 Performance, skok 130mm, GRIP, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant
Tylny amortyzator
Fox Float DPS Performance, 185/50, custom tuned for Giant
Kierownica
Giant Contact TR35, 780x35mm
Chwyty
Giant Tactal Pro Single S:120mm, M:120mm, L:130mm, XL:130mm
Wspornik kierownicy
Giant Contact SL XC, 35mm
Wspornik siodła
Giant Contact Switch, regulowany S: skok 125mm / 30.9 x 395mm M: skok 150mm / 30.9 x 440mm L: skok 170mm / 30.9 x 450mm XL: skok 170mm / 30.9 x 450mm
Siodło
Giant Romero
Pedały
Brak
Manetki
Shimano SLX SL-M7100, 1x12
Przerzutka przednia
N/A
Przerzutka tylna
Shimano SLX RD-M7100
Hamulce
Shimano Deore BR-MT520, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-56 [P]180mm, [T]180mm
Dzwignie hamulca
Shimano BL-MT501
Kaseta / Wolnobieg
Shimano Deore M6100, 10-51
Łańcuch
KMC X-12
Mechanizm korbowy
Shimano SLX, 30t
Srodek suportu
Shimano, press fit
Obręcze
Giant AM 29 tubeless ready, 30mm wewnętrznej szerokości
Piasty
Aluminiowe
Szprychy
Sapim
Opony
[P] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, 3C MaxxTerra, EXO, TR [T] Maxxis Aggressor 29x2.5, EXO, TR, bezdętkowe
Dodatki
Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
Waga orientacyjna
14,5 kg (rozmiar L)

Giant
Indeks
2201042144
Typ hamulca
Tarczowy hydrauliczny
Rok modelowy
2024
Płeć
Męski
Typ ramy
Aluminium
Typ widelca
Aluminium
Rozmiar koła
29"

Specyficzne kody

ean13
4712878778160

Dostawa roweru gotowego do jazdy

Dostawy rowerów firmy Giant i Liv realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni, a dostarczany rower jest już złożony przez nasz serwis.

Obowiązkowy przegląd

Nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Z własnego doświadczenia zalecamy wykonać ten przegląd przed upływem połowy podanego czasu, o ewentualnej opłacie decyduje serwis.

Warunki gwarancji Giant oraz Liv obowiązujące od 5.04.2023

Giant Polska udziela gwarancji wyłącznie na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant/Liv w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:

Gwarancja dożywotnia:

 • udzielana jest na ramę roweru dla pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Przegląd może być dodatkowo płatny, o ewentualnej wysokości opłaty decyduje autoryzowany sprzedawca Giant/Liv. O wysokości opłaty uprawniony z gwarancji zostanie powiadomiony przed przystąpieniem do przeglądu.

Gwarancja na okres 5 lat:

 • udzielana jest na ramę roweru pierwszemu oraz każdemu kolejnemu właścicielowi na okres 5 lat od daty zakupu pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, w przypadku niewykonania pierwszego przeglądu (o którym mowa powyżej) bądź wykonania go po upływie 3 miesięcy od daty zakupu roweru.

Gwarancja na okres 10 lat: 

• udzielana jest na widelce sztywne.

Gwarancja na okres 3 lat: 

• udzielana jest na ramę roweru w modelach przeznaczonych do zjazdów.

Gwarancja na okres 2 lat:

 • udzielana jest na wszystkie pozostałe części, w tym m.in. elementy zawieszenia tylnego i łączniki zawieszenia, z wyłączeniem: części innych marek niż Giant/Liv, widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów niebędących własnością Giant/Liv. Wszystkie części innych marek niż Giant/Liv podlegają wyłącznie gwarancji  udzielonej przez ich oryginalnego producenta, o ile taka została udzielona.

Gwarancja na okres 1 roku:

 • udzielana jest na powłokę lakierniczą i elementy grafiki.

UWAGA: 

Użytkownik nowego roweru Giant/Liv, który chce skorzystać z dożywotniej gwarancji na ramę, z wyjątkiem ram przeznaczonych do zjazdów, zobowiązany jest do wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant/Liv nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru, co musi być potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej. W przypadku niewykonania przeglądu, o którym mowa, bądź wykonania go później niż po 3 miesiącach, obowiązuje gwarancja pięcioletnia. W terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji Giant Polska udzieli uprawnionemu z gwarancji odpowiedzi na reklamację, w której ustosunkuje się do zgłoszonych zastrzeżeń i roszczeń oraz postawionych zarzutów. W odpowiedzi na reklamację Giant Polska wskaże czy zgłoszona reklamacja jest zasadna i zostanie uwzględniona czy też nie zasługuje na uwzględnienie, a następnie uzasadni zajęte stanowisko. Uprawniony z gwarancji może żądać naprawy lub wymiany komponentów, co do których wnosi reklamację z tytułu ich niezgodności z umową.

Giant Polska może dokonać wymiany, gdy uprawniony z gwarancji żąda naprawy lub może dokonać naprawy, gdy uprawniony z gwarancji żąda wymiany, jeżeli doprowadzenie reklamowanego komponentu do zgodności z umową w sposób wybrany przez uprawnionego z gwarancji jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów dla Giant Polska. Jeżeli naprawa i wymiana są niemożliwe lub wymagałyby nadmiernych kosztów dla Giant Polska, może on odmówić doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Przy ocenie nadmierności kosztów Giant Polska uwzględnia wszelkie okoliczności sprawy, w szczególności znaczenie braku zgodności komponentu z umową, wartość komponentu zgodnego z umową oraz nadmierne niedogodności dla uprawnionego z gwarancji powstałe wskutek zmiany sposobu doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Giant Polska dokonuje naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych komponentów (części) na wolne od wad, o tej samej lub większej wartości w terminie do 45 dni (termin podyktowany i uzasadniony koniecznością sprowadzenia części podlegających wymianie) od daty otrzymania reklamacji uwzględniając specyfikę danego komponentu oraz cel, w jakim uprawniony z gwarancji go nabył. Koszty naprawy lub wymiany, w tym w szczególności koszty opłat pocztowych, przewozu, robocizny i materiałów, ponosi Giant Polska.

Uprawniony z gwarancji udostępnia Giant Polska komponenty podlegające naprawie lub wymianie. Giant Polska odbiera od uprawnionego z gwarancji komponenty podlegające naprawie lub wymianie na swój koszt.

Jeżeli komponent, którego jakość jest kwestionowana został zamontowany przed ujawnieniem się braku jego zgodności z umową, Giant Polska demontuje komponent oraz montuje go ponownie po dokonaniu naprawy lub wymiany albo zleca wykonanie tych czynności na swój koszt.

W każdym przypadku gwarancja rozpoczyna swój bieg od daty zakupu roweru.

WYMAGANIA ODNOŚNIE DO MONTAŻU 

Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe rowery oraz ramy zakupione u autoryzowanego sprzedawcy Giant/Liv i przygotowane przez tego sprzedawcę do użytkowania.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

 Cały rower wraz z wyposażeniem nie podlega wymianie lub zwrotowi.

WYŁĄCZENIA GWARANCJI 

Niniejsza gwarancja nie obejmuje: • normalnego zużycia części eksploatacyjnych m.in. takich jak opony, łańcuchy, oświetlenie, baterie, zębatki, klocki i tarcze hamulcowe, linki i przerzutki, gdy nie występują wady materiałowe lub technologiczne; • modyfikacji produktu w stosunku do oryginalnej konstrukcji; • uszkodzeń wynikłych z nieprzestrzegania instrukcji obsługi; • uszkodzeń powłoki lakierniczej wynikających z narażenia roweru na działanie ekstremalnych warunków, także klimatycznych, lub używania go w takich warunkach; • uszkodzeń roweru wywołanych uprawianiem sportów wyczynowych oraz skutków uprawiania takich sportów w postaci wypadków i obrażeń ciała; • korozji będącej wynikiem niewłaściwej konserwacji, eksploatacji lub przechowywania produktu; • niewłaściwej konserwacji, montażu części lub złożenia produktu; • uszkodzeń połączeń gwintowych.

UTRATA GWARANCJI 

Uprawnienia z tytułu gwarancji wygasają w następujących przypadkach: • upływ terminu gwarancji; • niewypełnienie karty gwarancyjnej; • dokonywanie napraw i/lub modyfikacji roweru poza serwisami autoryzowanych sprzedawców firmy Giant/Liv; • nieprzestrzeganie zaleceń Podręcznika Użytkownika, zwłaszcza dotyczących prawidłowej eksploatacji i konserwacji; • używanie roweru niesprawnego lub uszkodzonego, co może doprowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a także do obrażeń ciała użytkownika.

POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej gwarancji powinny być zgłaszane autoryzowanemu sprzedawcy Giant/Liv. Do rozpatrzenia roszczenia z tytułu gwarancji wymagany jest wiarygodny dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą wiązać się z opłatami oraz innymi ograniczeniami. Okres gwarancyjny i szczegółowe postanowienia mogą się różnić w zależności od kraju i/lub od typu roweru. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o braku zgodności towaru z umową oraz przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.