Giant Talon e+ 3 2024
search
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024
  • Giant Talon e+ 3 2024

Giant Talon e+ 3 2024

Wysyłka w ciągu 24h

Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot
9 588,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h
Rozmiar:

Rower Giant Talon E+ 3 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają wyważonego, pojazdu elektrycznego, który zapewnia odpowiedni zastrzyk mocy i całkowitą kontrolę podczas przyjemnego rozwijania umiejętności jazdy w terenie. Z tym jednośladem pokonasz nawet najbardziej wymagające technicznie szlaki i trudne podjazdy. Giant Talon E+ 3 to rower, który otwiera nowe możliwości dla każdego, kto kocha aktywność na świeżym powietrzu. Dzięki niemu, nawet najdłuższe trasy stają się osiągalne, a jazda nabiera zupełnie nowego wymiaru. To rower, który pozwala cieszyć się jazdą bez ograniczeń, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Przygoda na dwóch kołach - odkryj rower Giant Talon E+ 3

Silnik SyncDrive Core, który jest sercem roweru Giant Talon E+ 3, to prawdziwe arcydzieło inżynierii. Dzięki niemu, jednoślad zapewnia płynne, natychmiastowe wspomaganie, które pozwoli Ci pokonać każdy rodzaj terenu, niezależnie od jego trudności. To z kolei sprawia, że jazda na tym rowerze to czysta przyjemność, a każda wyprawa staje się niezapomnianą przygodą.

Rama roweru Giant Talon E+ 3 wykonana jest z lekkiego aluminium, co zapewnia doskonałą równowagę między wytrzymałością a wagą. Jej specjalna geometria szlakowa została zaprojektowana tak, aby zagwarantować optymalną pozycję podczas jazdy, co przekłada się na lepszą kontrolę i większy komfort. Dodatkowo, przednie zawieszenie o skoku 100 mm i stabilne 29-calowe koła gwarantują doskonałe prowadzenie roweru Giant Talon E+ 3, niezależnie od terenu.

Akumulator Giant Talon E+ 3 - energia na każdą trasę

Jednym z najważniejszych elementów roweru elektrycznego jest jego akumulator. W modelu Giant Talon E+ 3 zastosowano wytrzymały akumulator EnergyPak, który montowany jest bocznie i ma pojemność 400 Wh lub 500 Wh (w zależności od modelu). Akumulator ten można łatwo ładować za pomocą inteligentnej ładowarki 4 A, co jest niezwykle wygodne i praktyczne.

Zasięg na jednym ładowaniu akumulatora może znacznie się różnić w zależności od wielu czynników. Warunki zewnętrzne, takie jak temperatura otoczenia czy siła wiatru, rodzaj drogi, na której jeździmy, czy stan techniczny roweru, to tylko niektóre z nich. Ważne są także takie kwestie jak masa rowerzysty i bagażu, czy sposób korzystania z roweru Giant Talon E+ 3 - na przykład częstotliwość przyspieszeń i zmiany biegów. Wszystko to ma wpływ na to, jak daleko możemy zajechać na jednym ładowaniu akumulatora.

Załóż kask, weź bidon z wodą i ruszaj na podbój szlaków z Giant Talon E+ 3. Przekonaj się, jak wiele przyjemności może dać Ci jazda na tym rowerze elektrycznym.


Silnik

SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha

Moduł

sterującyRideControl Dash

Wyświetlacz

RideControl Dash, kolorowy wyświetlacz lcd

Akumulator

EnergyPak 400, 36V 11.6Ah Rechargeable Lithium-Ion

Ładowarka

EnergyPak 4A Fast

Rozmiary

S, M, L, XL, XXL

Kolor

Gunmetal Black

Rama

aluminium ALUXX, główka ramy Overdrive 1½ - 1⅛", zintegrowanie mocowaniu nóżki KSA18

Widelec

SR Suntour XCM 32 ATB Coil LO 29", skok 100mm, rura sterowa 1½ - 1⅛

Tylny amortyzator

N/A

Kierownica

Giant Connect TR Riser 31.8x690~750mm, aluminium

Chwyty

Giant Sole-O Grip

Wspornik kierownicy

Giant Contact, 31.8mm, aluminium

Wspornik siodła

Giant, mikro regulacja jarzma na dwie śruby, 30.9mm, aluminium

Siodło

Giant Sport

Pedały

platformowe

Manetki

Shimano Altus, 1x9

Przerzutka przednia

N/A

Przerzutka tylna

Shimano Alivio

Hamulce

Tektro HD-M285, hydrauliczne, tarcze [P] 180mm / [T] 160mm

Dzwignie hamulca

Tektro HD-M285

Kaseta / Wolnobieg

Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-rzędowa

Łańcuch

KMC e.9 Sport, e-bike optimized

Mechanizm korbowy

FSA Comet E-Bike, tarcza stalowa FSA MegaTooth Direct-mount 1X 36T

Środek suportuN/A

Obręcze

Giant GX03V 29", aluminium

Piasty

Giant eTracker Sport, [P] 9mm QR [T] 135mm QR

Szprych

yStal nierdzewna, [P]28/[T]32

Opony

Maxxis Rekon 29x2.4" 60TPI

Oświetlenie-

Bagażnik-

Waga orientacyjna23 kg (rozmiar M)

Giant
Indeks
2303402155
Typ hamulca
Tarczowy hydrauliczny
Rok modelowy
2024
Płeć
Uniseks
Typ ramy
Aluminium
Typ widelca
Aluminium
Rozmiar koła
29"

Specyficzne kody

ean13
4712878846609

Dostawa roweru gotowego do jazdy

Dostawy rowerów firmy Giant i Liv realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni, a dostarczany rower jest już złożony przez nasz serwis.

Obowiązkowy przegląd

Nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Z własnego doświadczenia zalecamy wykonać ten przegląd przed upływem połowy podanego czasu, o ewentualnej opłacie decyduje serwis.

Warunki gwarancji Giant oraz Liv obowiązujące od 5.04.2023

Giant Polska udziela gwarancji wyłącznie na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant/Liv w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:

Gwarancja dożywotnia:

 • udzielana jest na ramę roweru dla pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Przegląd może być dodatkowo płatny, o ewentualnej wysokości opłaty decyduje autoryzowany sprzedawca Giant/Liv. O wysokości opłaty uprawniony z gwarancji zostanie powiadomiony przed przystąpieniem do przeglądu.

Gwarancja na okres 5 lat:

 • udzielana jest na ramę roweru pierwszemu oraz każdemu kolejnemu właścicielowi na okres 5 lat od daty zakupu pierwszego właściciela, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, w przypadku niewykonania pierwszego przeglądu (o którym mowa powyżej) bądź wykonania go po upływie 3 miesięcy od daty zakupu roweru.

Gwarancja na okres 10 lat: 

• udzielana jest na widelce sztywne.

Gwarancja na okres 3 lat: 

• udzielana jest na ramę roweru w modelach przeznaczonych do zjazdów.

Gwarancja na okres 2 lat:

 • udzielana jest na wszystkie pozostałe części, w tym m.in. elementy zawieszenia tylnego i łączniki zawieszenia, z wyłączeniem: części innych marek niż Giant/Liv, widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów niebędących własnością Giant/Liv. Wszystkie części innych marek niż Giant/Liv podlegają wyłącznie gwarancji  udzielonej przez ich oryginalnego producenta, o ile taka została udzielona.

Gwarancja na okres 1 roku:

 • udzielana jest na powłokę lakierniczą i elementy grafiki.

UWAGA: 

Użytkownik nowego roweru Giant/Liv, który chce skorzystać z dożywotniej gwarancji na ramę, z wyjątkiem ram przeznaczonych do zjazdów, zobowiązany jest do wykonania pierwszego przeglądu u autoryzowanego sprzedawcy firmy Giant/Liv nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu roweru, co musi być potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej. W przypadku niewykonania przeglądu, o którym mowa, bądź wykonania go później niż po 3 miesiącach, obowiązuje gwarancja pięcioletnia. W terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji Giant Polska udzieli uprawnionemu z gwarancji odpowiedzi na reklamację, w której ustosunkuje się do zgłoszonych zastrzeżeń i roszczeń oraz postawionych zarzutów. W odpowiedzi na reklamację Giant Polska wskaże czy zgłoszona reklamacja jest zasadna i zostanie uwzględniona czy też nie zasługuje na uwzględnienie, a następnie uzasadni zajęte stanowisko. Uprawniony z gwarancji może żądać naprawy lub wymiany komponentów, co do których wnosi reklamację z tytułu ich niezgodności z umową.

Giant Polska może dokonać wymiany, gdy uprawniony z gwarancji żąda naprawy lub może dokonać naprawy, gdy uprawniony z gwarancji żąda wymiany, jeżeli doprowadzenie reklamowanego komponentu do zgodności z umową w sposób wybrany przez uprawnionego z gwarancji jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów dla Giant Polska. Jeżeli naprawa i wymiana są niemożliwe lub wymagałyby nadmiernych kosztów dla Giant Polska, może on odmówić doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Przy ocenie nadmierności kosztów Giant Polska uwzględnia wszelkie okoliczności sprawy, w szczególności znaczenie braku zgodności komponentu z umową, wartość komponentu zgodnego z umową oraz nadmierne niedogodności dla uprawnionego z gwarancji powstałe wskutek zmiany sposobu doprowadzenia komponentu do zgodności z umową.

Giant Polska dokonuje naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych komponentów (części) na wolne od wad, o tej samej lub większej wartości w terminie do 45 dni (termin podyktowany i uzasadniony koniecznością sprowadzenia części podlegających wymianie) od daty otrzymania reklamacji uwzględniając specyfikę danego komponentu oraz cel, w jakim uprawniony z gwarancji go nabył. Koszty naprawy lub wymiany, w tym w szczególności koszty opłat pocztowych, przewozu, robocizny i materiałów, ponosi Giant Polska.

Uprawniony z gwarancji udostępnia Giant Polska komponenty podlegające naprawie lub wymianie. Giant Polska odbiera od uprawnionego z gwarancji komponenty podlegające naprawie lub wymianie na swój koszt.

Jeżeli komponent, którego jakość jest kwestionowana został zamontowany przed ujawnieniem się braku jego zgodności z umową, Giant Polska demontuje komponent oraz montuje go ponownie po dokonaniu naprawy lub wymiany albo zleca wykonanie tych czynności na swój koszt.

W każdym przypadku gwarancja rozpoczyna swój bieg od daty zakupu roweru.

WYMAGANIA ODNOŚNIE DO MONTAŻU 

Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie nowe rowery oraz ramy zakupione u autoryzowanego sprzedawcy Giant/Liv i przygotowane przez tego sprzedawcę do użytkowania.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

 Cały rower wraz z wyposażeniem nie podlega wymianie lub zwrotowi.

WYŁĄCZENIA GWARANCJI 

Niniejsza gwarancja nie obejmuje: • normalnego zużycia części eksploatacyjnych m.in. takich jak opony, łańcuchy, oświetlenie, baterie, zębatki, klocki i tarcze hamulcowe, linki i przerzutki, gdy nie występują wady materiałowe lub technologiczne; • modyfikacji produktu w stosunku do oryginalnej konstrukcji; • uszkodzeń wynikłych z nieprzestrzegania instrukcji obsługi; • uszkodzeń powłoki lakierniczej wynikających z narażenia roweru na działanie ekstremalnych warunków, także klimatycznych, lub używania go w takich warunkach; • uszkodzeń roweru wywołanych uprawianiem sportów wyczynowych oraz skutków uprawiania takich sportów w postaci wypadków i obrażeń ciała; • korozji będącej wynikiem niewłaściwej konserwacji, eksploatacji lub przechowywania produktu; • niewłaściwej konserwacji, montażu części lub złożenia produktu; • uszkodzeń połączeń gwintowych.

UTRATA GWARANCJI 

Uprawnienia z tytułu gwarancji wygasają w następujących przypadkach: • upływ terminu gwarancji; • niewypełnienie karty gwarancyjnej; • dokonywanie napraw i/lub modyfikacji roweru poza serwisami autoryzowanych sprzedawców firmy Giant/Liv; • nieprzestrzeganie zaleceń Podręcznika Użytkownika, zwłaszcza dotyczących prawidłowej eksploatacji i konserwacji; • używanie roweru niesprawnego lub uszkodzonego, co może doprowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a także do obrażeń ciała użytkownika.

POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej gwarancji powinny być zgłaszane autoryzowanemu sprzedawcy Giant/Liv. Do rozpatrzenia roszczenia z tytułu gwarancji wymagany jest wiarygodny dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą wiązać się z opłatami oraz innymi ograniczeniami. Okres gwarancyjny i szczegółowe postanowienia mogą się różnić w zależności od kraju i/lub od typu roweru. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o braku zgodności towaru z umową oraz przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.