Obniżka! chwyty rowerowe Kross ergo 2.0 130 mm czarne

Inny kolor / wariant

  • chwyty rowerowe Kross ergo 2.0 130 mm szare

chwyty rowerowe Kross ergo 2.0 130 mm czarne

Produkt niedostępny

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

46,00 zł

-34.2763%

69,99 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

CHWYTY ERGO 2.0

Uwielbiasz spędzać niezliczone godziny na swoim rowerze? Pokonywać każdego dnia wiele kilometrów i ciągle odkrywać nowe miejsca? Dlatego Twój komfort na rowerze jest kluczowy. Żeby ułatwić Ci jazdę i zmniejszyć ucisk na Twoje dłonie stworzyliśmy wygodne chwyty kierownicy KROSS Ergo 2.0. Niezależnie od tego, jak długie są Twoje wycieczki, dzięki nim na jazda na rowerze będzie przyjemna jak nigdy. Specjalny, ergonomiczny kształt pozwoli Ci odciążyć dłonie oraz ręce i pojechać dalej niż sięga wzrok.

Dopasowane do Ciebie

Chwyty kierownicy KROSS Ergo 2.0 zostały stworzone z mieszanki dwóch rodzajów gumy. Dzięki temu są one nie tylko wygodne, ale także odporne na zużycie i posłużą Ci przez bardzo długi czas. Ich kształt został dobrany pod kątem zmniejsza ucisku generowanego przez kierownicę i zapewnienia Ci komfortu nawet w trakcie całodniowych wycieczek.

Za ich montaż do kierownicy odpowiadają aluminiowe o-ringi, które pozwolą Ci na utrzymanie ich w stałej pozycji. Już nigdy nie będziesz denerwować się przemieszczającymi się chwytami kierownicy. W zestawie z KROSS Ergo 2.0 dołączone zostały korki kierownicy, które zapewnią Twojemu rowerowi schludny wygląd.

Specyfikacja

DŁUGOŚĆ 130 MM
KOLOR CZARNY
MATERIAŁ KRATON / PP
MARKA KROSS
WAGA 166 G (PARA)

Napisz opinię

chwyty rowerowe Kross ergo 2.0 130 mm czarne

chwyty rowerowe Kross ergo 2.0 130 mm czarne

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot