Obniżka! Kross Bike Wash szampon do roweru 500 ml

Kross Bike Wash szampon do roweru 500 ml

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

19,00 zł

-36.6455%

29,99 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Chemia rowerowa S1

Regularna pielęgnacja roweru pozwala na jego dłuższe użytkowanie. Chemia rowerowa S1 to rozwiązanie dla posiadaczy rowerów, którzy pragną utrzymać je w nienagannym stanie. Aby jednoślad działał odpowiednio i rzadko miewał usterki, konieczna jest chemia do roweru, która pomoże w zachowaniu jego jak najlepszej sprawności.

 

Cechy charakterystyczne dla chemii rowerowej S1

Tak jak każdy pojazd, także jednoślad lubi czystość. Brak odpowiedniej konserwacji i dbałości o sprzęt w przyszłości może zaowocować niespodziewanymi usterkami. Regularna pielęgnacja pomoże zachować właściwy stan roweru. Chemia rowerowa S1to specjalny preparat myjący, który może być stosowany do wszystkich elementów roweru. Jego skład zawiera wyłącznie sprawdzone substancje pozytywnie wpływające na wszystkie komponenty. Omawiany środek posiada niezwykle wydajną i skoncentrowana formułę, należy zmieszać go z wodą w stosunku 1:15, by wytworzyć aktywną pianę, którą należy myć rower. W przypadku mocnego zabrudzenia zaleca się zachować proporcje 1:10. Środek myjący łatwo usuwa wszystkie zanieczyszczenia, brud czy kurz. Piana łatwo się rozprowadza, a w dodatku nie pozostawia smug czy zacieków. Szampon do mycia S1 łatwo się pieni, nawet w zimnej wodzie.

 

Skuteczny środek myjący

Szampon do roweru S1to idealny środek myjący, który usunie wszelkie zanieczyszczenia osadzające się na powierzchni roweru. Formuła jest bezpieczna dla jednośladu i ma działanie konserwujące.

Komponenty

MARKA KROSS
POJEMNOŚĆ (ML) 500 ML
PRZEZNACZENIE DO MYCIA

Napisz opinię

Kross Bike Wash szampon do roweru 500 ml

Kross Bike Wash szampon do roweru 500 ml

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot