Obniżka! Bidon Specialized Big Mouth 700 ml

Bidon Specialized Big Mouth 700 ml

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa od 50 zł
100 dni na wymianę lub zwrot

28,90 zł

-15%

34,00 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Big Mouth o pojemności 700 ml to nasz najlepiej sprzedający się bidon o wygodnym kształcie, całkowicie szczelny. Szczelna nakrętka Big Mouth jest na tylne szeroka, by bez problemu móc wrzucić do środka kostki lodu. Również przepływ cieczy jest o co najmniej 50% wyższy, niż w produktach konkurencji. Bidon jest elastyczny, ma ergonomiczny design zapewniający świetne trzymanie w koszyku i w dłoni, a konstrukcja z plastiku bez BPA została w 100% zaaprobowana przez FDA.

  • Szczelne zamknięcie Big Mouth, wystarczająco szerokie na wrzucenie kostek lodu i mieszanek w proszku. Szeroki kanał zapewnia o 50% większy przepływ, niż w produktach konkurencji. Dodatkowym atutem jest świetne trzymanie się w dłoni.
  • Duże, szczelne i niezawodne zamknięcie poppet top łatwo się otwiera i zapewnia bardzo dobry przepływ. 100% szczelności.
  • Dobrze leży w ręce, jest elastyczny, wytrzymały i ergonomiczny.
  • Plastik bez zawartości BPA, w 100% materiał FDA do przechowywania pożywienia, nadruki nierozpuszczalne (z powłoką UV), tusz z certyfikatem CPSC.
  • BPA-free plastic made from 100% FDA food-grade materials and printed with non-solvent base (UV cured), CPSC-approved ink.

Napisz opinię

Bidon Specialized Big Mouth 700 ml

Bidon Specialized Big Mouth 700 ml

Wysyłka w ciągu 24h
Darmowa dostawa od 50 zł
100 dni na wymianę lub zwrot