Ochraniacze na Rolki 

Jazda na łyżworolkach nie jest łatwym zadaniem – wymaga ona sporej wprawy, a nawet wtedy może w każdej chwili zakończyć się upadkiem. Dlatego też każdy rolkarz – niezależnie od stażu - powinien zaopatrzyć się w ochraniacze na rolki.

Dla początkujących ochraniacze na rolki są niezwykle ważne - w końcu nie da się nauczyć jeździć bez ani jednego upadku. Wykorzystanie ochraniaczy może zapobiec wielu stłuczeniom i skręceniom, które mogą zniechęcić nowicjusza, co w ostateczności może skończyć się całkowitym porzuceniem nowej pasji, zanim ta zdąży się rozwinąć. Wbrew pozorom nie są one w żaden sposób krępujące ani niewygodne - zrobione zostały w taki sposób, by dawały użytkownikowi jak najwięcej swobody ruchu.

Fakt iż zwykle to nowicjusze używają ochraniaczy na rolki zniechęca profesjonalistów, którzy z tego powodu wolą jeździć bez nich. Jest to swoisty błąd - dobrze dobrane ochraniacze nie przeszkadzają w jeździe, a mogą uchronić właściciela przed dokuczliwą kontuzją będącą w stanie zniszczyć plan treningowy. Warto więc mimo wszystko zaopatrzyć się w ochraniacze na łokcie i kolana, by uniknąć dokuczliwych efektów kontuzji lub stłuczenia.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

QR code

Menu