Najpopularniejsze

Rowery Górskie - Kross Level, Hexagon, Lea

Trudne, wymagające trasy można szybko pokonać - dzięki naprawdę dobremu rowerowi górskiemu. To z myślą o osobach, które lubią szybką i efektywną jazdę, KROSS przygotował linie rowerów górskich: Lea, Hexagon oraz Level. Kross Lea F1 to lekki, wytrzymały, a przy tym atrakcyjny wizualnie rower dla kobiet, które cenią sobie zarówno estetykę, jak i bardzo dobre parametry techniczne. Podobnie jak Kross Lea F2 oraz Kross Lea F3, to model, który wykonany został ze specjalnego stopu Aluminium Lite, zapewniającego optymalną sztywność, która wpływa pozytywnie na komfort jazdy. Klientki doceniły także Kross Lea F4, który najlepiej sprawdza się na długich dystansach. Wytrzymałość zwiększa także technologia Hydro-F Tube, którą zastosowano także w modelach Kross Lea R2, jak i Kross Lea R4. Komponenty od docenianego producenta Shimano pozwoliły uzyskać najwyższą jakość w propozycjach z serii LEA, która została uwieńczona przez model Kross Lea R6, wyróżniający się wyjątkowymi parametrami technicznymi.

Dla Klientów poszukujących prawdziwej radości z jazdy KROSS przygotował także serię Hexagon. Kross Hexagon X1 oraz Kross Hexagon X2 to modele stworzone dla mężczyzn, którym zależy na wysokiej sprawności technicznej roweru przy zachowaniu komfortu podczas jazdy. Zastosowane do produkcji części pozwoliły uzyskać najwyższą jakość. To również technologie obecne także w modelach Kross Hexagon X2 Disc i Kross Hexagon X3. Stabilność podczas użytkowania zapewnia specjalna geometria ramy. Kross Hexagon R3 to najlepszy przykład na to, jak duży wpływ na komfort ma konstrukcja roweru! Obok wymienionych propozycji znalazły się także rowery Kross Hexagon R5 oraz Kross Hexagon R6, które zaraz obok modelu Kross Hexagon R8 są najczęściej wybieranymi przez Klientów rowerami górskimi do jazdy na długie dystanse. W serii znalazło się też miejsce dla Kross Hexagon B3, który łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy modeli KROSS.

Kross Level

To nie koniec propozycji od marki KROSS. Zaawansowane technicznie modele, które wykorzystywane są nawet podczas zawodów sportowych, to rowery z serii LEVEL. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi Kross Level B1 oraz Kross Level B2. To rowery, nad których projektowaniem czuwało grono najlepszych, wyspecjalizowanych inżynierów - wykorzystali oni te technologie, które zapewniają rowerom najlepszą sprawność techniczną. Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli - Kross Level B3 czy Kross Level B4, są to systemy: Disc Brakes, RHS System czy Hydro-F Tube. Klienci, którzy cenią sobie atrakcyjny wygląd rowerów, docenią efekty powstałe dzięki technologią Smooth Welding oraz Powder Coated. Wyjątkową estetyką cieszą się między innymi Kross Level B6 oraz Kross Level B7. Koroną serii Level B jest model Kross level B8.

Sportowcy docenili także Kross Level R1 oraz Kross Level R2, w których zastosowano komponenty podnoszące sprawność techniczną oraz umożliwiające uzyskiwanie naprawdę dobrych prędkości przy zachowaniu komfortu podczas jazdy. Kross Level R3 wraz z pozostałymi modelami - Kross Level R4 oraz Kross Level R6 to najlepszy wybór dla osób, którym zależy na sprawnej i szybkiej jeździe po każdej nawierzchni. W naszej ofercie znajduje się także doceniany przez wielu model Kross Level R7. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 247 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 247 elementów

QR code

Menu