Katalog

Włączone filtry:
Producent

Bielizna termoaktywna 

Bielizna termoaktywna zrewolucjonizowała to, co wcześniej znane było jako strój sportowy. Dla miłośniczek sportów outdoorowych takich jak bieganie czy jazda na rowerze stała się ona podstawą - pozwala uprawiać ulubiony sport nawet w trakcie okresu zimowego. Bielizna termoaktywna dla kobiet pozwala zachować dostateczną temperaturę ciała oraz odpowiednie właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu nawet przy wzmożonej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu użytkowniczce nie grozi przegrzanie czy wyziębienie. Nie trzeba już więc sięgać po ciepłą kurtkę czy nawet bluzę - wystarczy bielizna termoaktywna, ulubiona koszulka i można ruszać na trening bez strachu przed zimą!

Koszulki i spodnie termoaktywne mogą być główną ochroną przed zimnem, ale mogą też być "pierwszą warstwą" ubrań - jest tak, gdyż bielizna ta jest niezwykle elastyczna i idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu nie ma problemu w dobraniu kolejnych warstw ubrań.

Oferujemy między innymi koszulki i spodnie termoaktywne Brubeck Wool, Brubeck Thermo, Brubeck Active Wool i Brubeck Dry. Każdy z modeli posiada inne właściwości, bez trudu dobierzecie więc taki, który najbardziej odpowiada Waszym potrzebom.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

QR code

Menu