Bluzy, polary, softshelle 

Bluza sportowa to dla kobiety nieodłączny towarzysz każdego treningu na świeżym powietrzu - dzięki niej żadna temperatura, nawet ta zbliżająca się ku zeru stopni Celsjusza, nie jest przeszkodą w realizowaniu swojej pasji! Ze względu na niezwykle rozpoznawalny wygląd, niesamowitą wygodę oraz ciepło jest to też klasyczny element stroju sportowego, dodatek do stroju casual idealny na chłodniejsze dni oraz świetna "druga warstwa" pod kurtkę narciarską lub na techniczną koszulkę. W naszej ofercie zawarliśmy damskie bluzy sportowe firm Solomon, Campus oraz The North Face - dzięki bogatemu wyborowi kolorów, wzorów i producentów z całą pewnością znajdziecie bluzę dla siebie!

Bluzy to nie wszystko, co oferujemy w tym dziale - zawarliśmy tu również nowoczesne damskie kurtki typu "softshell". Softshell jest niezwykłą opcją zapewniającą pełną ochronę przed wiatrem, chłodem oraz wilgocią panującymi na dworze w trakcie wczesnej wiosny lub jesieni. Zapewniają też wysoki poziom oddychalności, jak również ciekawe rozwiązania polepszające korzystanie z kurtki na trasie. Jeżeli interesuje Was lekka kurtka na każdą okazję - softshell jest właśnie tym, czego szukacie.

Na koniec trzeba też wspomnieć o polarach, które także są stałym elementem oferty. Idealny na każdą okazję - czy to zimny wieczór, czy przechadzka w górach, polar spisze się na medal. Wykonane z lekkiego materiału oraz przystosowane do kobiecej budowy ciała, z całą pewnością staną się ulubioną częścią garderoby.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 30 elementów

QR code

Menu