Spodnie / spodenki 

W naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę spodni do treningu - i nie tylko! Proponujemy modele letnie, które będą w stanie zapewnić komfort w wyższych temperaturach, jak również modele przeznaczone na okresy jesienno-zimowe. Dzięki dużemu wyborowi będziecie w stanie znaleźć spodnie idealne dla siebie!

Z oferty producenta Columbia do zaoferowania mamy długie spodnie męskie Columbia Silver Ridge oraz Columbia Passo Alto - oba te modele stosują innowacyjne technologie, które z całą pewnością zagwarantują Wam wygodę w trakcie treningu.

Jeżeli chodzi o The North Face, proponujemy między innymi krótkie spodenki męskie The North Face Exploration, Horizon i Seaglass - co do długich spodni, proponujemy The North Face Winter, Resolve oraz Speedlight. Wszystkie te modele - oraz te niewymienione wyżej - zaprojektowane zostały z myślą o komforcie sportowca, niezależnie od uprawianej przez niego dyscypliny.

Warto też wspomnieć o producencie Jack Wolfskin, którego spodnie Zenon, Kalahari oraz Desert Valley idealnie nadają się na długie, piesze wycieczki - sprawdzają się też w sportach takich jak narciarstwo biegowe. Ich odpowiedniki o krótkich nogawkach będą natomiast świetne w okresie wiosenno-letnim, gdzie zagwarantują pełną wygodę treningu na świeżym powietrzu.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 30 elementów

QR code

Menu