Katalog

Włączone filtry:

Bielizna termoaktywna 

Bielizna termoaktywna zrewolucjonizowała to, co wcześniej było rozumiane jako strój sportowy. Stała się ona podstawą dla prawdziwych pasjonatów biegania, jazdy na rowerze i aktywności outdoorowych - w szczególności tych, którzy z pasji nie zrezygnują nawet w trakcie okresu jesienno-zimowego. Bielizna termoaktywna dla mężczyzn pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury ciała bez konieczności sięgania po ciepłą kurtkę czy nawet bluzę - gwarantuje to technologia zastosowana w każdym przedstawionym przez nas modelu. Dzięki takiemu wykonaniu bielizna termoaktywna zapewnia ochronę przed przenikaniem zimnego powietrza do wewnątrz, jak również przed utratą naturalnego ciepła organizmu.

Koszulki i spodnie termoaktywne to nie tylko ochrona przed zimnem - to także niezwykły komfort użytkowania. Specjalne wykonanie pozwala na swobodny dobór kolejnych warstw ubrań, dzięki czemu można ubrać swój ulubiony strój sportowy. Jeżeli więc nie chcecie rezygnować z treningu na świeżym powietrzu nawet zimą - bielizna termoaktywna jest właśnie dla Was.

Oferujemy między innymi koszulki i spodnie Brubeck Wool, Brubeck Thermo, Brubeck Active Wool i Brubeck Dry. Każdy spełnia inną funkcję - bez trudu wybierzecie więc bieliznę idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

QR code

Menu