Bluzy, polary, softshelle 

Bluza sportowa to nieodłączny towarzysz każdego treningu na świeżym powietrzu - w końcu to dzięki bluzie można przeprowadzić go w każdej, choćby niskiej temperaturze. Ze względu na swój niebanalny wygląd i wygodę bluza jest też klasycznym, niezwykle rozpoznawalnym elementem stroju. W naszej ofercie znajdziecie sportowe bluzy męskie firm The North Face, Campus, Jack Wolfskin, jak również te przygotowane przez innych producentów ubrań sportowych.

Zaraz obok w propozycji znalazły się polary zrobione z lekkiego i przyjemnego materiału. Są one wręcz stworzone na chłodniejsze dni - szczególnie te jesienne oraz wczesnowiosenne. Dzięki swojej uniwersalności, połączonej z dobrą termoregulacją będą one dobre nie tylko dla mieszkańca miasta, ale także będą doskonałym wyborem dla każdego miłośnika wycieczek pieszych i górskich.

Ostatnią oferowaną przez nas opcją są nowoczesne męskie kurtki typu "softshell". Ze względu na niezwykłą wygodę oraz ochronę przed wiatrem, chłodem i wilgocią kurtki te wręcz stworzone są do tego, by wykorzystano je w trakcie aktywności na zewnątrz. Tutaj też mamy więcej niż jedną propozycję pochodzącą od wielu producentów tego typu kurtek, każda inna od siebie pod względem kolorystyki, kroju oraz wykorzystanej technologii.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 61 elementów

QR code

Menu