5% rabatu na rowery Kross i Le Grand wpisz kod "KROSS" 

Najczęściej kupowane

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Koszulka przeznaczona do uprawiania sportu, czy może koszula idealna na wieczorne wyjście ze znajomymi? U nas to nieważne - posiadamy szeroki wybór męskich ubrań przeznaczonych do aktywności fizycznej i semi-formal. W ofercie zawarliśmy koszule oraz koszulki męskie The North Face, Columbia, Jack Wolfskin, jak również modele zaprojektowane przez innych znanych producentów ubrań sportowych.

Jeżeli chodzi o koszule, klasyczny krój i wysokiej jakości materiały były naszym głównym kryterium wyboru. Sprawdzą się one w każdej sytuacji - w pracy, na co dzień, nawet w trakcie dłuższej, pieszej wędrówki. Kolor i długość rękawa również nie będą problemem, gdyż oferta zbudowana została w taki sposób, by każdy mógł znaleźć dokładnie to, czego szuka.

Nie mogliśmy też pominąć koszulek męskich przeznaczonych do uprawiania sportu - znajdziecie u nas propozycję koszulek idealnych na siłownię, do joggingu oraz na rowerową przejażdżkę. Wszystkie przystosowane zostały tak, by właściciel czuł się w nich wygodnie w każdej sytuacji.