Kask na rolki 

Niezależnie od tego czy jeździ się na rowerze, na rolkach czy na deskorolce - trzeba zaopatrzyć się w odpowiednią ochronę. W końcu bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych rzeczy, o jakie można zadbać.

Kask dla rolkarzy nie różni się zbyt wiele od swoich rowerowych pobratymców, nie mówiąc już o tych wykorzystywanych przez deskorolkarzy. Mają one na celu - naturalnie - zabezpieczenie głowy rolkarza przed upadkiem. Jest to szczególnie ważne gdy w grę wchodzi początkujący, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w tym świecie. Ze względu na to iż każdy rolkarz potrzebuje innej ochrony, przygotowaliśmy kilka wariantów różniących się kształtem, rozmiarem oraz materiałem wykonania. Wszystkie posiadają otwory wentylacyjne, by zapewnić dostateczną oddychalność i odpowiedni komfort używania.

Jako że funkcjonalność i moda powinny iść w parze, postaraliśmy się zapewnić każdemu skate'erowi kask, który chętnie będzie zakładał niezależnie od tego, czy jedzie przez miasto, czy próbuje opanować szczególnie trudny manewr.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

QR code

Menu