Specialized Tarmac SL7 Pro - SRAM Force ETap AXS 1x 2021

Specialized Tarmac SL7 Pro - SRAM Force ETap AXS 1x 2021

Raty 0%

Produkt niedostępny

Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot

37 499,00 zł

Ulubione

stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Nowy Tarmac to optymalne połączenie aerodynamiki, niskiej masy oraz najwyższej możliwej jakości jazdy, niezbędnej do realizacji ambitnych założeń. Od optymalnych kształtów rur opracowany dzięki FreeFoil Shape Library, po design Rider-First Engineered™ najnowszej generacji - nowy Tarmac to kulminacja naszej nieskończonej pogoni za prędkością. Czystej krwi wyścigowa maszyna, bez żadnych kompromisów. Sprzęt, który zasiądzie na tronie i już go nie odda. Całkowicie nowy Tarmac Pro to optymalne połączenie osiągów, wydajności i ceny. Kompletny osprzęt grupy SRAM Force eTap AXS 1x jest opływowy, a tarcza 46t z kasetą 10-36 daje w pełni wystarczający zakres przełożeń. Jako bonus dokładamy miernik mocy! Dodajmy do tego nowe koła Roval Rapide CL, wyjątkowo stabilne i aerodynamiczne, a otrzymamy Tarmac Pro ze SRAM eTap - sprzęt stworzony do jazdy w kryterium ulicznym, grupowych treningów i bicia kolejnych rekordów.
  • Aero jest wszystkim—prawda głoszona od lat stała się motorem napędowym nowego Tarmaca. By odnaleźć kształty rur, dające najszybszą możliwą jazdę, a jednocześnie spełniające wymagania UCI, zainspirowaliśmy się pracami rozwojowymi Venge i wykorzystaliśmy FreeFoil Shape Library. Ze zbiorem wszelkich możliwych kształtów pod pachą przenieśliśmy się do tunelu aerodynamicznego i zaczęliśmy je składać w rower testowy, poddawany kolejnym próbom i ocenom. A efekt? Nowy Tarmac to najszybszy z testowanych przez nas dotąd rowerów. Prędkość w najczystszej postaci - bez żadnych kompromisów.
  • Choć w pracach nad Tarmac-em (podobnie jak w przypadku innych maszyn wyścigowych) skoncentrowaliśmy się na aerodynamice, nie zapomnieliśmy o niskiej masie, równie ważnej w zawodniczym sprzęcie. Do tej pory rowery "aero" bywały o nieco cięższe od konkurencji - im mniejszy był opór powietrza, tym więcej kilogramów trzeba było rozpędzić. Nowy Tarmac otrzymał zadanie utrzymania masy w granicach, lub tuż poniżej limitu UCI, bez negatywnego wpływu na aerodynamikę. Z pomocą FreeFoil Shape Library, narzędzi takich jak izotopowa analiza elementów skończonych (FEA) oraz odrobiny magii z garnca najlepszych w branży inżynierów, zdołaliśmy osiągnąć cel.
  • W pogoni za perfekcyjnym rowerem wyścigowym zwróciliśmy się w kierunku filozofii Rider-First Engineered™, dzięki której nowy Tarmac jest najbardziej zrównoważonym i dającym najlepszą możliwą sterowność Tarmac-em w historii - oczywiście w każdym z rozmiarów ramy. Armia czołowych kolarzy z trzech naszych zespołów World Tour — Boels-Dolmans, Deceuninck-Quick-Step, oraz Bora-hansgrohe — pokonała tysiące kilometrów w siodełku Tarmaca i zasugerowała wprowadzenie kilku istotnych zmian. Zachowując legendarną sterowność i zwinność Tarmaca, zrównoważyliśmy parametry przedniego i tylnego trójkąta tak, aby uczucie znużenia i dyskomfortu nie pojawiało się nawet po całodziennym treningu.
  • W oparciu o doświadczenia z prac rozwojowych nad Venge, zintegrowaliśmy z Tarmac-em prosty i szybki kokpit, którego nie będziesz chciał zamienić na żaden inny. Poprawiliśmy prowadzenie linek dla wszystkich konfiguracji — przerzutek mechanicznych, tradycyjnego mostka, okrągłej kierownicy itd. — nie przestając myśleć o aerodynamice. Te właśnie cechy sprawiają, że nowy Tarmac jest prosty w obsłudze i nie sprawia problemów w transporcie. Dwie pieczenie na jednym ogniu.
ŁAŃCUCH SRAM CN Force 12-speed
KASTEA SRAM Force, XG-1270 D1, 12-speed, 10-36t
TYLNA PRZERZUTKA SRAM RED eTAP AXS, 12-speed
KORBA SRAM Force 1 AXS Power Meter, 46T
SUPORT SRAM DUB BSA 68
KOKPIT
SIODŁO Body Geometry Power Pro
TAŚMA Supacaz Super Sticky Kush
ZACISK SZTYCY Tarmac integrated wedge
MOSTEK Tarmac integrated stem, 6-degree
KIEROWNICA S-Works Aerofly II
SZTYCA 2021 S-Works Tarmac Carbon seat post, FACT Carbon, Di2 Compatible, 20mm offset
KOŁA I OPONY
TYLNE KOŁO S-Works Turbo, 120 TPI, folding bead, BlackBelt protection, 700x26mm
DĘTKI Turbo Ultralight, 60mm Presta valve
PRZEDNIE KOŁO S-Works Turbo, 120 TPI, folding bead, BlackBelt protection, 700x26mm
PRZEDNIE KOŁO Roval Rapide CL, 21mm internal width carbon rim, Win Tunnel Engineered, DT for Roval 350 hub, DT Swiss Revolution spokes
TYLNE KOŁO Roval Rapide CL, 21mm internal width carbon rim, Win Tunnel Engineered, DT for Roval 350 hub, DT Swiss Revolution spokes
RAMA
RAMA Tarmac SL7 FACT 10r Carbon, Rider First Engineered™, Win Tunnel Engineered, Clean Routing, Threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
ZAWIESZENIE
WIDELEC FACT Carbon, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
AKCESORIA PEDAŁY
HAMULCE
PRZEDNI HAMULEC SRAM Force eTAP, hydraulic disc
TYLNY HAMULEC SRAM Force eTAP, hydraulic disc

Dostawy rowerów firmy Specialized realizowane są wyłącznie w sposób bezpośredni, a dostarczany rower jest już złożony przez nasz serwis.

Obowiązkowy przegląd:

Jeśli chcesz aby Twój rower działał precyzyjnie należy wykonać obowiązkowy przegląd nie później niż 30 dniach od zakupu. Z własnego doświadczenia zalecamy wykonać ten przegląd przed upływem połowy podanego czasu. Sugerowany koszt regulacji roweru: Rowery dziecięce i młodzieżowe - 40 zł, Rowery górskie, szosowe, turystyczne, urban - 55 zł, Rowery Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt - 80 zł.

Typ hamulca Tarczowy hydrauliczny
Rok modelowy 2021
Płeć Uniseks
Typ ramy Carbon
Typ widelca Carbon
Rozmiar koła 28"
Przerzutka Tak

Napisz opinię

Specialized Tarmac SL7 Pro - SRAM Force ETap AXS 1x 2021

Specialized Tarmac SL7 Pro - SRAM Force ETap AXS 1x 2021

Darmowa dostawa kurierem 
100 dni na wymianę lub zwrot