Kosze rowerowe przednie  

Kosz przedni jest niezwykle praktycznym dodatkiem do każdego jednośladu, przede wszystkim tego o miejskich korzeniach. Jest to idealny dodatek, gdy rower służy jako transport do pracy, do szkoły lub jako sposób do przewiezienia zakupów ze sklepu do domu. Pozwala on przewozić cięższe przedmioty, jednak nie należy zapominać, by kosza nie przeciążać - w końcu są one montowane na kierownicy lub na jej wsporniku! Możliwość łatwego przewiezienia bagażu jest szczególnie doceniana przez kobiety, jednak mężczyźni również docenią opcję, jaką są kosze rowerowe przednie.

Kosz rowerowy z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim właścicielom zwierząt domowych - niektóre modele, takie jak na przykład koszyk Le Grand Poppy pozwala przewieźć swojego ulubieńca, który zwykle nieprzyzwyczajony jest do obecności na dworze.

Co do budowy, właściciele rowerów mogą spotkać się z koszami wiklinowymi lub tymi wykonanymi z metalowej siatki. Tutaj nie ma lepszej opcji - można więc wybrać to, co pasuje do własnego stylu lub do samego jednośladu.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

QR code

Menu