Najpopularniejsze

Rowery Górskie 2018 - Kross Level, Hexagon

Prezentujemy przed Państwem najnowsze modele górskich rowerów KROSS, które doskonale sprawdzają się na najbardziej wymagających trasach. Wykorzystywanie najlepszych technicznie rozwiązań pozwoliło firmie KROSS na produkcję rowerów, które spełniają oczekiwania każdego Klienta - to modele z serii Lea, Hexagon oraz Level.

Kross Lea

Wśród propozycji na rok 2018 znalazły się między innymi: Kross Lea 1.0, Kross Lea 2.0 oraz Kross Lea 3.0. To modele dostępne w dwóch wersjach: z kołami 26'' oraz 27,5''. Rowery górskie z tej serii dostosowane są do potrzeb każdej kobiety. Specjalnie zaprojektowana geometria roweru sprawia, że wysoki komfort jazdy odczuwalny jest nawet po przemierzeniu kilkudziesięciu kilometrów! Kross Lea 4.0 oraz Kross Lea 5.0 to kolejne modele, które wyróżniają się atrakcyjnym designem, uzyskanym dzięki hydroformingowi oraz szlifowaniu spawów. Lekkość konstrukcji to zaleta obecna także w rowerach Kross Lea 6.0 oraz Kross Lea 7.0. Na finał serii producent zostawił Kross Lea 8.0 - rower, którego waga nie przekracza 14 kg, a najlepsze parametry techniczne umożliwiają przyjemną i bezpieczną jazdę w każdych, nawet naprawdę trudnych, warunkach.

W najnowszych propozycjach od firmy KROSS nie mogło zabraknąć serii Level na rok 2018. To rowery doceniane przez zawodowców! Serię rozpoczyna Kross Level 1.0 - 14,5-kilogramowy rower z obręczą o podwójnej ściance. Pod względem parametrów technicznych zadowala nawet najbardziej wymagających Klientów. Obok w ofercie znajduje się Kross Level 2.0 oraz Kross Level 3.0, które sprawdzą się na każdej trasie, nawet tej najbardziej wymagającej. Pod względem parametrów technicznych oraz atrakcyjnego wyglądu należy docenić także kolejne modele - Kross Level 4.0 i Kross Level 5.0. W naszym asortymencie nie zabrakło miejsca dla Kross Level 6.0 oraz Kross Level 7.0, a serię wieńczy Kross Level 8.0 - model, który pomoże zwyciężać w każdych zawodach!

KROSS zaskakuje dalej - rok 2018 to nie tylko Lea i Level, ale także najnowsze modele Hexagon. Fani tej serii znajdą wśród rowerów nowoczesny Kross Hexagon 1.0, jak i Kross Hexagon 2.0. Precyzyjnie wykonana konstrukcja oraz zastosowanie najlepszych technicznie komponentów pozwoliło firmie KROSS na wyprodukowanie rowerów, które zapewniają komfort jazdy niezależnie od warunków! Łatwe poruszanie się w każdym terenie, szybkość i optymalna sztywność - to cechy, którymi odznacza się także Kross Hexagon 3.0 oraz Kross Hexagon 4.0. Osoby, które poszukują roweru lekkiego i zwrotnego, z pewnością docenią Kross Hexagon 5.0. Producent serii zadbał o niską wagę roweru przy zachowaniu najwyższej sprawności technicznej. Ostatnimi w serii - przeznaczonymi dla najbardziej wymagających Klientów - są Kross Hexagon 6.0 i Kross Hexagon 7.0.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą - w tak szerokim asortymencie z pewnością każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Jeżeli wybór jest trudny - zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie związane z doborem odpowiedniego roweru.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 152 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 152 elementów

QR code

Menu